Alternatifim Cafe

Şık Aksesuar Trendleri

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

sabunkopugu

Çanta modelleri, spor ayakkabı gibi aksesuarlar kombininizin gizli kahramanlarıdır. Doğru kullanıldığında en sade kombinleri bile eksiksiz gösteren aksesuarlar, tüm ilgiyi üzerine çeker ve stilinizi mükemmelleştirir. Örneğin kulağınıza takacağınız tek bir küpe, sizi olduğunuzdan daha fazla stil sahibi gösterebilir.

Halhal
Retro trendiyle hayatımıza giren halhal, stilinize zariflik katarak tüm görüntünüzü değiştirebilme özelliğine sahip. Zarif olduğu kadar feminen bir duruşu da olan bu aksesuarı kullanmanız için bir sebep yok sanıyoruz.

Broşlar
Son dönemlerde artan renkli broş modasıyla birlikte bildiğimiz tüm eski broşları unuttuk ve kendimizi rengarenk broş dünyasının içinde bulduk.
Renkli broşları kullanarak stilinizde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Sadece yakanızda değil; ceket ceplerinde, pantolonlarda, eteklerde ve hatta çanta modelleri ile bile kullanacağınız bu broşları çok seveceksiniz.

Küpeler
Önceleri küçük top şeklinde görmeye alışkın olduğumuz küpeler gün geçtikçe büyüyor. Küpelerin şekilleri ve boyutları değiştikçe, küpe trendlerinin değişmesi de kaçınılmaz oluyor. Ear cuff, solo, dramatik ve çitf taraflı küpe gibi birçok küpe trendi kombinlerimizin star parçası olabiliyor. Özellikle son dönemlerde sokak stilinde sıkça karşımıza çıkan tek ve büyük küpeler, fazlasıyla sevilmiş görünüyor.

Çantalar
Elimize gelen her şeyi çantaya atma dönemi eskilerde kalsın ve gelsin küçük çantalar… Kullanım açısından çok pratik küçük çantalar, gösterişli bir takı gibi şıklığınızı tamamlayacak ve bir daha bu çantalardan vazgeçemeyeceksiniz.

Kolyeler
Yüzükten sonra hayatımızda anlam yüklediğimiz aksesuarlardan biri de kolyeler. Bizim için özel bir anlam ifade eden ya da sadece sevdiğimiz için sürekli boynumuzda taşımak istediğimiz kolyeler, boynunuzu değil kombininizi de taşlandırıyor.
Sezon trendi düşük omuz elbiselerinizle ya da tişörlerinizle kullanacağınız gösterişli bir kolye ile şık olmak çok kolay!

Çoraplar
Önceleri sürekli saklamaya çalıştığımız çorapları artık daha fazla göstermeye başladık. Spor ayakkabı ile giyilen bilek çoraplar tarihe karıştı ve bilek üstünde çoraplar sokak modasını ele geçirdi. Spor ayakkabıların yanı sıra topuklu ayakkabılarla da kullanılan bu çoraplar biraz marjinal, biraz sıra dışı ama çok renkli bir imaj yaratıyor. Bu trendi fark eden markalar, desenli çorap çeşitlerini ürün yelpazesine eklemeye başladı bile.
Düz beyaz spor ayakkabılarınızı renkli çoraplarınızla kombinleyerek eğlenceli bir stil oluştururken, topuklu ayakkabılarınızla kullanacağınız dantel ve daha ince kumaşlardaki çoraplarla feminen bir stil yaratabilirsiniz.
#1 - Haziran 01 2016, 09:52:20

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.