Alternatifim Cafe

İşini Bilir Kişi… Şok Gazetesi Halkın Sesi Kaan Özbek

Discussion started on Haberler


       

         
İşini Bilir Kişi… Şok Gazetesi Halkın Sesi Kaan Özbek

Kaan Özbek

ŞOK GAZETESİ
HALKIN SESİ HABER HATTI
kozbek@abcmedya.com.tr
 (2012-01-20)

                    Samsun Alaçam’dan 56 yaşındaki okurum emekli öğretmen Hasan Sancak bir e-posta yollamış. Aslında uzun süre gündemi meşgul eden ancak sonra nasıl olduysa birden bire rüyalara karışan hikayesini aktarmış. Bir de not eklemiş bana.
“İnşallah gerçekten Halkın Sesi olduğunu ispat edersin” diyor.

                     Neyse, sözü uzatmadan hocamızın sorununu gündeme getirelim. Tüm dünyada milyon dolarlık reklam yatırımları yapan bir içecek firması iddiaya göre Hasan hocanın patentli reklam senaryosunu hasır altı etmiş. Üçü yayınlanmış elli şiir kitabı ve 50 tanesi noter onaylı bin 500 TV reklam senaryosu bulunduğunu söylüyor Hasan hoca, 56 yaşında ve 3 evladını üniversitede okutuyor. Samsun’a bağlı Alaçam’ın Yeşilköy’ünde elli tane büyük baş hayvanın bakıcılığı yaparak geçimini sağlıyor.
“Gerçek Rüyasını (GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOSU) notere onaylatan dünyadaki ilk ve tek kişiyim.Bu rüyam üç büyük şirket tarafından kopyalanmıştır. Kamuoyunda NOTER ONAYLI ‘RÜYA’ ile Rüya Davası olarak bilinen ve bütün ulusal haber ajansları tarafından dünya ve Türkiye’ye flaş olarak duyurulan habere konu olan kişiyim. Davam 2006 yılından bu yana sürüyor. Ancak bilirkişi heyetinin taraflı raporundan dolayı aleyhime sonuçlandı. Mahkeme ve avukat paraları dahil olmak üzere şu anda 2 bin 51,95 TL para cezasına çarptırıldım. Emekli öğretmen maaşımdan binlerce lira ödedim. Konu, Yargıtay’a taşındı. Avukatım Doçentliğe atanınca davalara kendim girdim. Firmanın Türkiye temsilcisi gücünü kullanıp basını susturdu. Bilirkişilerin yazdığı rapor çelişkilerle dolu.Bilirkişi raporu ve verilen cevapların kimsenin tesirinde kalmadan incelenmesini istiyorum. Sizden bilirkişi yasasının yeniden düzenlenmesi için girişimde bulunmanızı rica ediyorum” diyor.

              Hocamızın iddiaları bunlar! O halde (işini) bilir kişilerden bir yanıt bekliyorum.

TEL:212-285 26 26 FAX: 212-285 22 98TEŞEKKÜR

Yüce Allah, sizden razı olsun.
Kaleminizi,yüreğinizi,bahtınızı açık etsin.

Türkiye’de kimsenin yapmaya cesaret edemediği haberimi 2006 yılından itibaren DHA-İHA-CHA-AA’nın Samsun Haber Büuroları ve çalıştıkları gazeteler,haber siteleri  flaş olarak kamuoyuna duyurdular.
Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Siz de  NOTER ONAYLI ‘RÜYA’mı ilk defa ulusal bir gazetede HALKIN SESİ HABER HATTI
köşenize taşıdınız. Bundan sonra köşelerinde ya da televizyonlarda konu olacaksa, peşinizden geleceklerdir.Elimde on bin taneden fazla mail vardır.Türkiye’deki televizyonlara,yazarlara ulaştım.Korktuları için  haber yapamadılar.

DÖRT TANE ULUSAL HABER AJANSI ile birlikte gazeteler,haber siteleri  ve siz hür,bağımsız ve onurlu görev yapmanın yüzakı oldunuz.

Taraflı rapor yazdı-gerçekten bilirkişi
İnşallah cevap verir-(işini) bilir kişi

Saygılarımla.Allah Rızası İçin Skandal Rapor Yazan Bilirkişileri Karşıma Çıkartın!..


HABERLERİM AŞAĞIDAKİ HABER SİTEMDEDİR.

'ALAÇAM HABER MERKEZİ


HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
#1 - Ocak 21 2012, 18:57:15
SANCAK

Noter Onaylı Rüyanın hikayesine de bak sen.
#2 - Şubat 18 2012, 14:34:51
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.