Alternatifim Cafe

Karı-koca kuma parası biriktiriyor

Discussion started on Haberler

Adana’da 4 yıl önce evlenen Hasan Yarıcı ile eşi İsmet Yarıcı arasında 13 yaş fark var.

Evlendiklerinde kendisinin 14, eşinin ise 27 yaşında olduğunu, şimdi 2 yaşında bir de oğullarının bulunduğunu anlatan Hasan Yarıcı, “Ben çocuk sayılacak yaştaydım ama bizim oralarda erkekler de kızlar da erken evlenir. Kızkardeşim, eşimin erkek kardeşiyle evlendi, başlık parası vermediler. Biz de berdel yapmak zorunda kaldık. Yani, ben, kızkardeşimle evlenen kişinin kardeşiyle benden 13 yaş büyük olmasına rağmen evlendim. Para da ödemeden aldım”dedi. Hasan Yarıcı, şimdi ikinci eşi için 15 bin YTL başlık parası biriktirmesi gerektiğini söyledi. Yarıcı, “Gelecek sezon Çukurova’ya geldiğimde yanımda ikinci eşim de olacak. Hep beraber yine omuz omuza vererek çalışacağız” diye konuştu.
#1 - Eylül 26 2008, 20:45:08
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Dionysus.

Hayırlı işler.
#2 - Eylül 26 2008, 20:58:09

Şimdi erkek 18, kadın da 31 yaşında... Hey Allah'ım hiç aklım almıyooooo...
#3 - Eylül 27 2008, 15:25:30
Umrumun Dış Cephesinin Dışıııı!

Hep beraber yine omuz omuza vererek çalışacağız !
Nasil bir sey bu ya kari koca kuma parasi biriktiriyorlar, Gebertirim Ben kocami be !
#4 - Eylül 27 2008, 16:31:12

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Akıl,fikir,ihsan,eylenemek,Allah. Kelimeleri sıralayınız ve bir daha okuyunuz. Zira aklım karıştı.
#5 - Eylül 27 2008, 19:54:04

delikadir

Hep beraber yine omuz omuza vererek çalışacağız :Ç
Allah yardımcınız olsun ne diyelim (6)
#6 - Eylül 27 2008, 20:03:40

Dar kafalı mı desem geniş bünyeli mi yoksa ortaya bir yuvarlak mı çaksam bilemedim şimdi. -.-
#7 - Eylül 27 2008, 20:14:00
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Hep beraber yine omuz omuza vererek çalışacağız !
Nasil bir sey bu ya kari koca kuma parasi biriktiriyorlar, Gebertirim Ben kocami be !

bu konuşmayı edick bi koca bırakmasdım ortada valla
#8 - Eylül 29 2008, 13:07:16
[ ' oRaLaRda beNdeN yoq Bi düşüNseN anLaRsıN ●●●buRaLarDa seNdeN çoq Bi göRseN şaşaRsıN ●●● ]

Gelecek sezon derken ?
Adamın işi neymiş acaba :Ç
#9 - Şubat 25 2012, 18:45:50
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Yarım saattir bakıp bakıp anlam vermeye çalışıyorum bir karı koca birleşip de niye puma parası biriktirir diye. Vay arkadaş gözlük beni çağırıyor resmen şu an.
#10 - Şubat 26 2012, 01:49:52

Puma mı ? klasldkşlskdş Şapşal kör ;p
#11 - Şubat 26 2012, 02:10:26
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.