Alternatifim Cafe

Angelina: Annesi Çocukluğunda Terketmiş!

Discussion started on Magazin

Biyografi kitabında tüm ayrıntılar açıklandı...   
[/b]

Angelina Jolie’nin fırtınalı geçmişinin gözler önüne serdilği biyografi kitabında çocukluğunda annesi tarafından terkedilmesi detaylarıyla anlatılıyor.

Andrew Morton arafından yazılan 'Angelina: An Unauthorized Biography' adındaki kitapta 35 yaşındaki yıldızın gençliğinde yaşadığı uyuşturucu sorunları ve kendine zarar verme takıntısının, 1976 yılında babası John Voight ile boşanan annesi aktris Marcheline Bertrand'ın Angelina'yı büyürken yalnızlığa terk etmesinden kaynaklandığı öne sürülüyor.

Jolie'nin eski bebek bakıcısı Krisann Morel bu iddiayı daha da güçlendiren açıklamalarda bulundu.

Krissan'ın açıkladığına göre,  Marcheline, Angelina'yı kiraladığı ayrı bir dairede sürekli değişen bakıcılarla tek başına bırakarak büyütmüş ve o büyürken hiçbir zaman yanında olmamış.

Morton'a göre Angelina'nın yaşadığı tüm olumsuz şeyler küçüklüğündeki terkedilmişlik duygusundan kaynaklanan korku ile süregelen bir travmadan kaynaklanıyor.

Angelina ise tüm bu iddiaların aksine 2007 yılında kanseden ölen annesine olan sevgisini her fırsatta belirtiyor.
#1 - Temmuz 24 2010, 11:31:00
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Hım. İçindeki çocuk sevgisinin bu kadar abartı olmasını açıklıyor sanırım.
#2 - Mart 23 2012, 23:02:14
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.