Alternatifim Cafe

Annelik duygularını tatmin ediyor!

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybeden Michael Jackson'ın çocuklarıyla halaları Janet Jackson yakından ilgileniyor. Yıllardır anne olmanın hayallerini kuran yıldız, yeğenleriyle teselli buluyorUzun yıllardır ünlü şarkıcı Jermaine Dupri ile mutlu bir beraberlik yaşayan Janet Jackson, ağabeyi Michael Jackson'ın ölümünden kısa süre önce Dupri ile yollarını ayırmıştı. Michael Jackson'ın cenaze töreninde gözler Dupri'yi arasa da, Janet Jackson törene yalnız katılmıştı. Ağabeyinin ölümüyle yeğenlerinin bakımında annesi Katherine Jackson'a yardım eden Janet Jackson, haftalardır sadece Prince Michael, Paris ve Blanket'la ilgileniyor. Janet Jackson'ın In Touch dergisine konuşan bir arkadaşı, "O yıllardır kendi ailesini kurmak istiyordu. Ancak beklenmedik bir şekilde sevgilisinden ayrıldı. Şimdi tek önceliği ağabeyinin çocuklarıyla ilgilenmek. Bir anlamda onlarda teselli buldu" diye konuştu.

TEDAVİ OLDU
2008 yılında Dupri ile birlikte çocuk sahibi olabilmek için tedavi gören ancak başarılı olamayan 43 yaşındaki Janet Jackson, hamile kalabilmek için binlerce doları gözden çıkarmıştı. Sabırlı bir kişi olduğu söylenen güzel şarkıcının bu nedenle çocuklarla çok iyi anlaştığı ve onlara yıllardır annelerinin eksikliğini hissettirmediği konuşuluyor.
#1 - Ağustos 08 2009, 00:29:35

Lan çocukların ilgiye ihtiyacı var, siz tatminden bahsediyorsunuz ;S
#2 - Mart 23 2012, 23:03:23
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.