Alternatifim Cafe

Ruslana ilgisizlikten şikayetçi..

Discussion started on Magazin

Eurovision Şarkı Yarışması'nın 2004 yılı birincisi Ruslana'nın Türkiye konserlerini organize eden Jenni Tour Genel Müdürü Gökhan Bak, yeterli ilgi olmayışı nedeniyle iki konserinin iptal edilmesinin şarkıcıyı çok üzdüğünü açıkladı.

Gökhan Bak, düzenlediği basın toplantısında, Ruslana'nın Türkiye'deki konserleri için nisan ayında sözleşme imzaladıklarını ve şarkıcıyla 4 konser için anlaştıklarını bildirdi.

Ruslana'nın Türkiye konserlerini 30-40 bin kişinin izleyeceğini tahmin ettiklerini belirten Bak, ancak Aspendos ve Bodrum Antik Tiyatro'da verilen konserlerin toplam bin seyirci sayısına bile ulaşmadığını ifade etti. Gökhan Bak, ''Sadece Aspendos isminin bile yeteceğini düşünmüştük. Çünkü Aspendos'ta konser izlemek bir ayrıcalık. Orada bir yanılgıya düştük sanırım'' diye konuştu.

Ruslana'nın konserleri için her türlü tanıtım yönteminin uygulandığını, ancak beklenen ilgi olmayınca Marmaris ve Lara konserlerinin iptal edildiğini ifade eden Gökhan Bak, durumun sanatçıyı çok üzdüğünü kaydetti.

Ruslana ve menajeriyle defalarca görüştüğünü anlatan Bak, ''Ruslana'nın morali çok bozuk. Biz de hem kendi adımıza, hem de sanatçı adına üzgünüz. Ama neden böyle oldu hala anlayabilmiş değiliz'' dedi.

#1 - Ağustos 03 2006, 17:33:21
Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyen insan, yeni okyanuslar keşfedemez....

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.