Alternatifim Cafe

Yağmur yağdı uçağı kaldıramadı

Discussion started on Magazin

Sema DENKER

Seda Sayan'la tanışma yıldönümünde uçak kiralayıp sevgilisine evlenme teklif etmek isteyen Nihat Doğan, valiliğin hava şartlarından dolayı uçağın kalkışına izin vermemesi yüzünden sürprizini gerçekleştiremedi.

Doğan, bir saatliğine kiraladığı tek motorlu uçağı, Sayan'ın program yaptığı Kanal D binasının üzerinden geçirterek, gökyüzünden onlarca kilo gül yaprağını Sayan'ın başından aşağı döküp, uçağın arkasındaki pankartla da, evlenme teklifinde bulunacaktı... Ancak valilik yağmur nedeniyle uçağın kalkışına izin vermedi. Bunun üzerine genç şarkıcı, Hazerfan Havaalanı'ndan kiraladığı uçağın da işlemlerini iptal ettirmek zorunda kaldı.

*            *            *

Bu Seda Sayan'in aldigi 398'inci evlilik teklifi de istedigi gibi romantik olamamis, inanin cok ama cok üzüldüm... (6)
Insallah bununla bari uzun ömürlü bir evlilik yasar, ki ben hic sanmiyorum (6)
Sizce bu evlilik kac ay sürer? (6) :öff
#1 - Haziran 15 2006, 18:08:28
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

adige_cale60

iki sene veya üç sene  belki 1 sene
#2 - Haziran 15 2006, 19:19:50

handekirisman

ben   sizin  çok  güzel  bir  aşk  yaşadığınıza  eminim.Ayrıca  sizi  çok  seviyorum.İyi  mutluluklar!

#3 - Haziran 16 2006, 12:52:16

ben   sizin  çok  güzel  bir  aşk  yaşadığınıza  eminim.Ayrıca  sizi  çok  seviyorum.İyi  mutluluklar!

bu ne be :alala
hrnese bence 1 yıl bile sürmesi mucize olur :muhah
#4 - Haziran 17 2006, 13:07:30

AmY

kaç ay kaç yıL sürer bilemeyiz ki...önyargılı davranmayın...
bana düşmezz..evlenir boşanır beni bağlamaz ayrıca..
ama her evlenen çifte mutlulluklar dilemesini bilirim...
#5 - Haziran 17 2006, 14:15:22

Haklisin bilemeyiz...

Ama su da dogru ki Seda Sayan bugüne kadarki evliliklerinin hicbirini ciddiye almadi... Ve ben yine gecen gün Nihat Dogan'dan ayrildigi siralarda asksiz hayat olmaz dedigini duydum ve orda demek istedigi Nihat olmazsa bir süre sonra baskasini bulurumdu benim anladigim kadariyla...
Yani benim sahsi düsüncem önyargidan öte bu sözlerinden kaynaklaniyordu...

Tabi haklisin ben de ikisine mutluluklar diliyorum... Insallah hic ayrilmazlar...

Benim sordugum sadece tahmindi ve benim sahsi düsüncemdi... Farkli düsünen asklari sonsuza dek sürecek de diyebilir tabiki de...
#6 - Haziran 17 2006, 15:03:37
« Son Düzenleme: Haziran 17 2006, 17:27:54 Gönderen: Yildiz »
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

ben de bi inanma problemi var.ne bileyim böyle çok gözönndeki insanların yaptıkları bzı şeylere inanmıorm.bizi kandırıyorlaröış gibi geliyor  :öff
#7 - Haziran 18 2006, 00:09:45
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

anaaaaaaaa yazık.
#8 - Temmuz 10 2006, 17:16:13
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.