Alternatifim Cafe

TRT'de kan donduran alkol kavgası

Discussion started on Haberler

adige_cale60

TRT lokalinde, yemeğe gelen asabi iki grup birbirine girdi. Bir grup diğerlerinin içtiği alkolü, onlar da diğerlerinin başörtüsünü eleştirdi ve bardaklar havada uçuştu!..İddiaya göre, bir grup, TRT lokalinde, içki içen sanatçılara "Cehennemde yanacaksınız" dedi, sanatçılar da onlara 'buraya türbanla nasıl geldiniz' diye çıkıştı ve bardaklar havada uçuştu.

TRT'nin lokalinde eğlenceli başlayan gece kavgalı bitti. Bir grup TRT sanatçısının yemekte içki içmesi, aralarında başörtülülerin de bulunduğu bir başka masada oturanları kızdırdı. Sanatçılar, her zaman gittikleri lokalde yemek yerken, "Burası meyhane değil. Cehennemde yanacaksınız" sözleriyle karşı karşıya kaldı. TRT Sosyal İşler ve İç Hizmetler Daire Başkanı İbrahim Yaprak ise, olayın daha sonra tatlıya bağlandığını belirterek, "Resmiyete intikal eden bir şey yok. İki grup arasında bir tartışma" diye konuştu.

BURASI MEYHANE Mİ?..

Geçen hafta sonu, TRT'nin Ankara'nın Or-An semtindeki lokalinde yaşanan olay, SABAH'a konuşan görgü tanıklarına göre şöyle gelişti. Saat 23.00 civarında yemeğe devam eden sanatçıların bulunduğu masadakiler, salonun diğer tarafında mikrofonla şarkı söyleyen çocukların sessiz olmasını istedi. Çocuklar da ailelerine, kendilerine kızan grubu şikâyet etti. Aralarında başörtülülerin de bulunduğu grup, sanatçıların masasına tepki gösterdi. "Burası meyhane mi? Gidin başka bir yerde içkinizi için. Terbiyesizler" diye bağıran gruba sanatçılar karşılık verdi.

TÜRBANLA NASIL GİRDİNİZ?
Başörtülü bir kadın sanatçılara, "İçki içiyorsunuz. Cehennemde yanacaksınız" dedi. Sanatçılar da, "Türbanla nasıl girdiniz" karşılığını verince, bardaklar havada uçuştu. Lokale gelen polis ekipleri, sanatçıların dışarıya çıkmasına izin vermedi. İfadeleri almak için grup dışarı çıkarıldığı sırada, kapının önünde bekleyen diğer grubun sanatçıların üzerine yürümesiyle kavga tekrar alevlendi. Taraflar, polislerin çabasıyla barıştırıldı.

 haber 7den alıntıdır
#1 - Haziran 07 2006, 10:59:36

Görüşlere saygıyı öğrenmediğimiz sürece bu tip kavgaları daha çok görürüz gibi  :öff
Türbanlı grup bilmiyormuydu acaba orada içki içildiğini ???
#2 - Haziran 07 2006, 11:17:28

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.