Alternatifim Cafe

Vize Olmadan Seyahat Edebileceğiniz Ülkeler

Discussion started on Bilim ve Kültür

Vize sınırlaması olmadan seyahat etmeniz için en güzel ülkeler olarak verdiğim bilgilerde vizesiz seyahat şartlarını en basit olarak yazdım. Vize sorunu olmayan ülkeler listesi ile seyahat turunuzu canlı tutarak en güzel ülkeleri de ziyaret etmiş olacaksınız. Vizesiz gidilen ülkeler içinden gezi planınızı yapmadan karar vermeyin derim işte şimdi size birkaç vize olmadan gidebileceğiniz ülke adı ve özellikleri yazacağım.

Antigua
Vizesiz ülkeler listemde ilk sırayı Antigua ülkesi alıyor Antigua; Karayip Denizi'nin doğusunda, Küçük Antiller ada grubundaki bağımsız bir ada ülkesi. Ülkeye adını veren iki büyük ada ve çeşitli adacıklardan meydana gelir. Başkenti, Antigua adasındaki St. John's'tur.

Arjantin
Listede ikinci ülke Arjantin, Güney Amerika Kıtası’nın güney kesiminde, And Dağları ve Atlas Okyanusu arasında uzanan bir ülkedir. Ülkede yaşayanların çoğu İspanyol ve İtalyan göçmenlerin torunlarıdır. Başkenti,  Buenos Aires'dir.


Arjnavutluk
Arnavutluk, Güneydoğu Avrupa'da bir ülkedir. Ülkenin batıda Adriyatik Denizi ve güneybatıda İyonya Denizi'ne kıyısı vardır. Başkenti, Tiran'dır.


Bu yaz vizesiz ülkeler listemdeki bu üç ülkeyi görmeden tatilinizi yapmayın derim.

#1 - Aralık 18 2017, 00:10:55
« Son Düzenleme: Aralık 18 2017, 00:11:59 Gönderen: sevtapcan »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.