Alternatifim Cafe

Akrep burcu erkeği ve kadını

Discussion started on Edebiyat


Hayatının bir döneminde Akrep burcu erkeğine denk gelip de şikayetçi olmamış bir kadın bulmak epey zor. Şimdi hem biraz eğlence hem de küçük bir intikam zamanı! Bütün Akrep’lerin de dediği gibi; “intikam soğuk yenen bir yemektir”.


akrep burcu erkeği, oldukça derindir. Bu noktada İkizler burcu erkeğinden kalın çizgilerle ayrılır. Bir konuda bilgi edinecekse onu derinlemesine araştırır ve o konudaki her şeyi öğrenir. Akrep erkeğinin bu tavrı ilişkilerine de yansır. Akrep erkeğinin hayatında yüzeysel insanlara yer olmaz. Onu delirtmek için yüzeysel bir insan yeter de artar bile. Bu nedenle mümkün olduğunda sığ ol ve salak taklidi yap. Sürekli makyajdan ya da modadan konuş, dış görünüşten başka hiçbir şeyi önemseme.


Akrep burcu sabit burçlardandır. Takıntılı, kuruntulu ve inatçıdır. Değişimi sevmez, kolay kolay da değişmez. Sen yine de onu zorla. Fikirlerini ya da inançlarını değiştirmeye çalış, bu çaban onun sinirlerini bozacak, amaç da zaten bu değil mi? Bu arada Akrep burcu erkeği çok değişim yanlısı olmayabilir ama dönüşümden kaçınmaz. Hatta krizleri de dönüşerek çözer, yanı bu adımları uygularken dikkatli ol, onu başka bir şeye misal canavara falan dönüştürme!


Akrepler doğal dedektiftir. Akrep erkeği, karşısındaki insan hakkında her şeyi bilme ister ve bu yüzünden araştırmacıdır, güçlü sezgileri de ona her türlü dalavereyi, yalanı dolanı hemen fark etme yeteneği verir. Güven konusunda da epey bir takıntılı olduğundan birinin arkalarından iş çevirdiğini fark ettiği an, olayı çözene kadar gözüne uyku girmez ve yemeden içmeden kesilir. Ama neler döndüğünü anladığında çok yakınında olma… ne olur ne olmaz!


Dedim ya Akrep erkeği, hayatındaki insanın hayatının en ince ayrıntısını bile bilmek ister. Onu delirtmek istiyorsan, sırların ve sınırların olsun. Kendini açık etme, bu hamle iki şekilde işe yarayabilir. Hem onu sinir etmiş hem de daha fazla ilgisini çekmiş olursun. Her şeyi öğrenmeden rahat etmez, bu süreç de seni de biraz rahatsız edebilir ama bu kadarcık çileye değer. Sonuçta Akrep erkeğini çıldırtıyoruz, kolay değil!


İşte öldürücü darbelerden biri. Akrep erkeği, birçok konuda nam salmış olabilir ama asıl ününü de cinselliğe olan merakına borçlu. Onun hiçbir şekilde sana yanaşmasına izin verme, bu özellikle devam eden bir ilişki de oldukça etkili bir hamle olacak. Mevzu bahis Akrep erkeği olduğu için uygulanacak adımların şiddeti de biraz artıyor. Üzülüyor olabilirsin ama biraz sabret!
#1 - Nisan 24 2017, 17:43:20

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.