Alternatifim Cafe

Sosyal Sorumluluk Defilesi

Discussion started on Haberler

sabunkopugu

ALB Foreks Ana Sponsorluğunda gerçekleşen sosyal sorumluluk projesinde derneğe Koç Kürk tarafından bağışlanan kürk,  Tezmaksan A.Ş Tarafından bağışlanan mücevher ve antika ürünler Behzat Uygur tarafından açık arttırma ile satıldı.
Jale İbrahimzade, Fatma Aydoğdu, Gözde Çelikbilek ve Aytül Temiz önderliğinde düzenlenen ve koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl’ın gerçekleştirdiği muhteşem defilede Günay Musayeva, Tuğçe Sarıkaya, Chantal  Bruijn, Sibel Tan Arıkan, Müge Cinman Somer, Gözde Coşkun, Özlem Karaoğlu, Olga Fabi, Gamze Balım ve Sezen Üstek tanınmış  gibi kadın giyim modelleri podyuma çıktı.
Down Sendromu Derneği Kurucu Üyesi Sayın Fery Elhadef gecede yaptığı konuşmada, Down Sendrom’lu insanların bağımsız, üretken ve toplumla bütünleşen bir yaşam kurabilmelerini sağlamaya; toplumun engellilik algısını geliştirmeye; uluslararası platform Down Sendrom’u ile ilgili araştırmaları takip ederek Türkiye’de uygulamasını sağlamaya yönelik çalışmalar yaptıklarını belirtti.
Denizli’nin ilk ve en büyük alışveriş merkezi olan Teras Park kombinbudur.com uygulaması ile moda severler ile buluşuyor.
Kombinbudur.com adresinde yer alan birbirinden farklı kadın, erkek ve çocuk giyim ve aksesuarları arasında dilediğince kombin yapan site ziyaretçileri, kombinlerini sosyal medya hesaplarında paylaşabilecek. Her hafta düzenlenecek olan yarışmada en fazla beğeni alan 4 kombinin sahipleri toplamda 280 TL değerinde hediye çeki kazanacak.
Yarışmaya katılmak için öncelikle kombinbudur.com sitesine girerek sadece birkaç dakika sürecek bir işlem ile üye olmak gerekiyor. Ardından “Haydi sen de katıl” ya da “Başla” sekmesine tıklayarak Teras Park’ı seçerek, kombin yapmak istenilen (etek, bayan elbise, bluz vs.) parçalar için istenilen ürün seçilerek tasarım kutucuğuna sürükleniyor. Kombin oluşturulduktan sonra “Kombinimi kaydet” sekmesi tıklanılarak kombin yarışmaya dahil ediliyor. En fazla beğeni alan haftanın 4 kombini seçiliyor ve kombin sahibi 70 TL’lik hediye çekinin sahibi oluyor.
#1 - Mart 03 2016, 09:41:19

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.