Alternatifim Cafe

Ofis ve Mutfak Dekorasyonu için Öneriler

Discussion started on Haberler

Modern hayatın stresini mutfağınızda yemek pişirerek atanlardansanız mutfak dekorasyonu seçiminizi yaparken son yıllarda tercih edilme oranı giderek artmakta olan amerikan mutfak dekorasyonunu seçebilirsiniz.

Yaşamınızı kısıtlı bir alanda dar bir evde geçiriyorsanız küçük sevimli evinize en pratik çözüm yöntemi olarak Amerikan mutfak dekorasyonu uygulayarak yer sıkıntınızı minimum seviyeye çekebilirsiniz.
mutfak dolapları
Mutfak dekorasyonu konusunda arayış içinde olan insanlara estetik sınırlarını zorlarken görselliğin ön planda tutularak, işlevselliğin en üst seviyelere çıkartıldığı tasarımlar ile salonunuz ile mutfağınızı birleştirip gelenekselleşmiş Türk mutfağı tasarımlarının aksine geniş alanlara yayarak dar olan evinizi daha da daraltmadan Amerikan tipi mutfak dekorasyonu ile yaşam alanınızı genişletebilirsiniz.
ofis mobilyaları
Ofiste Feng Shui çok göreceli bir kavram. Mesela, bir avukatlık bürosu söz konusu olduğunda, gizli konuşmaların yapılacağını düşünerek oda kültürü oluşturulmalıdır.
inşaat malzemeleri
Ancak odaları birbirinden ayıran elemanların cam olarak seçilip yarı şeffaf bir yaklaşım oluşturulması uygun olabilir. Bir gazeteden bahsediyorsak, kısa kabin sistemi uygulanabilir ve arada cam fanuslarla özel alanlar yaratılabilir. Bu da yine mekanın büyüklüğüne bağlı olarak değişir.
#1 - Nisan 28 2015, 10:23:45

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.