Alternatifim Cafe

Senenin Moda Renkleri

Discussion started on Haberler

Biraz değişiklik isteyenler için teknoloji ile moda bir araya geliyor. Sezonun en renkli, en eğlenceli parçaları renk ve desen değiştiren t-shirtler ile hem farkınızı gösterin hem de tarzınızı! Sıradan t-shirtleri çekmecelerin gerilerinde bırakan moda severler, bu yaz her an başka bir kombin ile kendilerini gösteriyorlar!
tişört
Bu gün ne giyeceğim diye düşünenler, hangisini giysem diye arada kalan hanımlar bu sezon tek bir parça ile tüm sorularına yanıt buluyor! Renk ve desen değiştiren t-shirt modelleri ile bu yaz hanımlar aynı anda farklı kombinlerin keyfini çıkarıyor. Teknolojinin modaya dokunuşu olan bu t-shirtler gün ışığında değişen farklı renk ve desen baskılarıyla, sezonun en yeni ve ilgi çekici trendi olarak öne çıkıyor.
elbise modelleri
Hanımları bekleyen bir başka eğlenceli sürpriz ise pijamalardan geliyor. Yazın ince ve rahat pijamaları bu sezon gece parlayan modelleri ile çok daha keyifli. Şık pijama modellerinin pembeden maviye kadar her rengi bulunuyor. Tatlı tonları ile dikkat çeken kadın pijama takımları şimdi birde hanımların ışıltı isteğine cevap veriyor. Gece parıldayan pijama modelleri şimdiden tarzını ve farklı göstermek isteyen hanımların dikkatini çekti bile!
ayakkabı modelleri
Teknolojinin en eğlenceli halinden beylerde kendilerine düşen keyfi alıyor! Hanımlar kadar beyler içinde sezonun trendi renk ve desen değiştiren t-shirtler oluyor. Chino pantolonların rahatlığı ile bir araya gelen renk ve desen değiştiren t-shirtler bu sezon beylerin teknoloji ile buluşmasını yeni yolu. Yeniliğe açık erkekler için özel tasarlanan desenler kurukafalı sert modellerden, klasik desenlere geçiş yapan t-shirt modelleri ile bu yaz sıra dışı tarzları ile dikkatleri üzerine çekiyor.
#1 - Nisan 28 2015, 10:12:11

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.