Alternatifim Cafe

İsrail: IŞİD bize bir hediyedir

Discussion started on Haberler

Siyonist Haham: IŞİD, İsrail’e İlahi hediyedir!Bütün dünya IŞİD terör örgütünün Ürdünlü pilot Muaz Kasasebe’yi diri diri yakmasını şiddetle kınarken, korsan İsrail’den farklı bir ses çıktı.

Korsan İsrail’de siyonist haham Nair Ben Ertsi, masum insanların başını kesen veya diri diri yakan tekfirci IŞİD teröristlerini yahudilerin hamisi olarak niteledi.

Siyonist haham, IŞİD teröristleri Yehova tarafından İsrail düşmanları ile mücadele için görevlendirildiğini belirterek, tekfirci örgütün gerçek mahiyetini ve kimler tarafından türetildiğini bir kez daha ortaya koydu.

Siyonist hahamın sözleri İslam dünyasında büyük nefretle karşılandı.

Kaynak: Tevhid Aktüel ve FHA
#1 - Mart 23 2015, 13:53:36Suriye'de 20 Bin Yabancı Uyruklu IŞİD'çi var

Avrupa Parlamentosu, Suriye'de 20 bin yabancı uyruklu teröristin olduğunu bildirdi.

Avrupa Parlamentosunun dün verdiği habere göre, 20 bin yabancı uyruklu teröristten 3400 kadarının Avrupa uyruklu olduğuna ve geri kalanın ise dünyanın 90 ülkesinden olduğuna dikkat çekildi.

Öte yandan Suriye hükümetinin ve muhalefetinin temsilcilerinin 6 Nisan'da Moskova'da bir araya geleceği bildirildi. Rusya Dışişleri Bakanlığı'nın bir yetkilisinin AFP'ye yaptığı açıklamaya göre, taraflar ülkedeki krize çözüm bulma amaçlı görüşmeler yapacak.

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Gennadi Gatilov da bir süre önce yaptığı açıklamada, muhalif Ulusal Koalisyon temsilcilerinin Moskova'ya gelmeyi planladığını söylemişti.

Gatilov, BM Suriye özel temsilcisi Staffan de Mistura'nın da görüşmeye katılacağını belirtmişti. Moskova Ocak ayında, Suriye hükümet ve muhalefet temsilcileri arasındaki görüşmelerin ilk raunduna ev sahipliği yapmıştı.

BM arabuluculuğundaki son tur görüşme ise Şubat ayında Cenevre'de düzenlendi, ancak herhangi bir sonuç alınamadan sona erdi.

Kaynak: ABNA24
#2 - Mart 23 2015, 18:34:07

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.