Alternatifim Cafe

Yeni HTC One M8 Avea Bayilerinde

Discussion started on Teknoloji Dünyasından HaberlerSense 6 ile teçhizatlandırılan M8, tek parça metal gövdesi ve Akıllı Sensör Hub’ı ile tüketicilerin ihtiyacını öngörerek günlük faaliyetlerini hafifleten Motion Launch özelliliniği kullanıyor. HTC M8, yeni Duo Kamera ileri teknolojisiyle yaratıcı ve profesyonel kamera kaliteli çekim yaparken, BoomSound ile yeni telefonlarda ki yeniden kaliteli ses standartlarını belirliyor.

Kalite ve tasarımdaki bir dönüm noktası olan yeni M8, daha çarpıcı ancak ulaşılabilir bir görünüm için yeni ustalıkla şekillendirilmiş gövdesiyle dikkat çekiyor. Zarif, dayanıklı ve yüksek kaliteli metal gövdesi tek parça beş inç Full HD ekranı sararken, kenarlara doğru da ufalıyor. Daha da pürüzsüz ve doğal bir tutuş sağlayan daha yumuşak kavisler oluşturuyor.

2.3 GHz 4 çekirdekli Krait CPU’ya sahip Qualcomm Snapdragon sekizyüzbir işlemci ve entegre LTE’ye sahip yeni One M8, en son sürüm Android yazılımı olan Andorid Kitkat işletim sistemiyle destekleniyor. Yeni HTC One M8 yep yeni HTC Sense 6 ile aynı anda geliyor. Daha net ve daha çarpıcı bir görsel tarz sunması amacıyla tamamen baştan tasarlanan Sense 6 cesur ve kişiselleştirilebilen renk renk görseller bulunduruyor ve daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Heyecanlandıran görüntüler yapabilmek için çeşitli etkinlik yerleri arasında galeri düzenlemesini öncelik olarak atayan Sense tasarımcıları M8’de bir objeyi gösteren bütün görselleri sezgisel olarak bir tek albüme taşıyan, görüntü içerikli bir arama aracı olan Image Match’i de kullanıma sunuyor. Son olarak yavaş çekim modunu da bünyesinde bulunduran yeni One M8, bu yeni fotoğraf modu ile HD kalitesinde ağır çekim videolar çekmenizi ve daha önce ki zamanlar da çektiğiniz videoları düzenleyerek istediğiniz bölümleri yavaşlatmanızı sağlıyor. Bu özellik de çektiğiniz videolarınıza daha kuvvetli bir duygu seli sağlamanızı ya da istediğiniz anları ön plana çıkarmanıza imkan veriyor.

Avea faturalı veya faturasız hat müşterilerine aylık-50 TL ek ücretle sahip olabilirsiniz.
#1 - Mayıs 12 2014, 14:47:38

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.