Alternatifim Cafe

Samsung Galaxy S5 i9600 Türkiye'de

Discussion started on Teknoloji Dünyasından HaberlerKullanıcalar, hergün zenginlentirilmiş yaşantılarının ayrıca, kendilerine ilham verecek mobil araçlar aramaktadırlar.Bilgilerini yenileyebilecek mobil telefonlar arıyorlar. Samsung Galaxy, insanların ilham verdiği yeniliklerle, piyasada bugün ki en üstün akıllı cep telefonu sunmaya stabil yapıya ve kullanışlı özelliklere sahip, harika görselliği temsil ediyor.

Yeni Galaxy S5; on altı MP telefon kamerası, gelişmiş bir menü ve arayüze sahip üstün kamera işlevleri sayesinde kişilerin yorulmadan fotoğraf çekebilmelerini, düzenlemelerini ve paylaşmalarını sağlıyor.

Samsung Galaxy S5, 0,3 sn ye kadar odaklanma sağlayan dünyanın en hızlı otomatik odaklanma niteliğini göstermekte ve gelişmiş Yüksek Dinamik Aralığı (High Dynamic Range) özelliği ile bütün koşullarda doğal ışık ve renkleri göz kamaştırıcı bir yoğunlukta tekrar oluşumu sağlıyor. Aynı zamanda Samsung GalaxyS5’in yeni Selective Focus  özelliği, kişilerin ortak ağda bir nesnenin belirli bir alanına sabitlenmesini sağlarken, arka planı bulanıklaştırabiliyor. Bu nitelik ile teknoloji kullananların, Sığ Alan Derinliği (DOF) etkisi oluşturmak için özel bir mercek lansmana gerek duymuyor.
Samsung S5, beşinci nesil Wi-Fi 802.11ac ile 2X2 MIMO özelliği sunmakta ve LTE Kategori 4 standardı ile çok sayıda LTE frekansını destekliyor. Çok daha hızlı bağlantı isteyen kullanıcılar için Samsung Galaxy, sahip olduğu Download Booster özelliği sayesinde Wi-Fi ile LTE teknolojilerini aynı anda kablosuz erişim sağlayarak veri hızlarını kuvvetlendiren yenilikçi Wi-Fi teknolojisini sunuyor. Galaxy S5, nerede olursa olsun, kullanıcıların kullanabileceği en son teknolojiye  sahip olmalarına yardımcı oluyor.
#1 - Nisan 14 2014, 11:40:43

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.