Alternatifim Cafe

Avrupa Bulut Ödüllerinde Bir Ödül Türkiye'ye Geldi

Discussion started on Teknoloji Dünyasından HaberlerTurizm sektörüne cloud tabanlı servisler sunan CloudArena şirketi, Türkiye Cumhuriyeti'nde bu sene ilki düzenlenen EuroCloud Awards'ın Türkiye ayağında, En İyi Teknoloji Firması kategorisinde birincilik kupasını aldı. Bununla 28 ülkeden adaylar arasında Türkiye Cumhuriyeti'ni temsil etmeye hak kazandı.
CloudArena'ya EuroCloud Awards'ın Türkiye birincilik ödülünü kazandıran projesi ise HotelRunner.


HotelRunner ne yapar?
HotelRunner, hotelinize özel internet içeriklerinizi kolay bir şekilde yaratıp içeriği yönetmenizi, global bilinirliğinizi maksimum noktaya getirmenizi, müşteri ve odalarınızı yönetip durum denetlemesi yapmanızı ve düşünebileceğiniz tüm çevrimiçi kanal ve mecralardan otel rezeravsyonu kabul etmenizi sağlayan dijital konaklama tesisi yönetim ve pazarlama sistemidir.


HotelRunner otelim için ne gibi bir kazanç sağlar?
HotelRunner, online oda ve fiyat yönetimi, oteliniz için pro bir internet sitesi ve Facebook motel sayfası, tüm on-line tesis rezervasyonu ve ödeme kabul etme olanağı, mevcut müşterilerinizin yönetimi ve ayrıca sosyal medya bilinirliğinizi üst noktalara çıkarmak için kullanacağınız sosyal kupon ve promosyonlar sağlamaktadır. Servisimiz web'de, mobil ve tablet cihazlarda sorunsuz ve aksamadan çalışır.


HotelRunner otelime yeni müşteriler çekmeme nasıl katkıda bulunur?
HotelRunner model odalarınızı kendi internet sitenizden ve Facebook vasıtasıyla rezervasyon yoluyla satmanızı; global çevrimiçi satış kanalları ve acentelerle sistem entegresi sağlar.

HotelRunner'la otelimin odalarını satmaya başlamak için ne kadar ücret ödemeliyim?
Baştan satın almanızı gerektirecek hiçbir şey yok, yazılım ve kurulum yoktur. Hiç para ödemeden başlayabilir ve gerektiğinde kullandıkça ödeyebilirsiniz. Şimdi motelinize bir iyilik yapıp tesis yönetimi konusunda tam olarak uzman bir bulut platformuna hotel yönetiminizi taşıyın.
#1 - Aralık 19 2013, 17:49:08

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.