Alternatifim Cafe

BlackBerry Q10 Türkiye'de müşterileriyle Buluşuyor

Discussion started on Teknoloji Dünyasından Haberler


Teknolojinin en son trendlerini ve  telefonlarını meraklılarıyla tanıştıran Türkiye'nin en dinamik operatörü Avea İletişim AŞ , son olarak Black berry 10 işletim sistemine sahip akıllı cep telefonu serisinin yepyeni üyesi BlackBerry Q10’u ayda 33 YTL'den başlayan fiyatlarla meraklılarıyla buluşturuyor.

Piyasaya çıkartıldığı ilk andan bu yana global olarak ve T.C'de büyük ilgi ve beğeni ile karşılanan BlackBerry Q10’a sahip olmak isteyen teknoloji meraklılarına Avea İletişim AŞ , siyah ve beyaz renk opsiyonlarının yanı sıra dört farklı teklif ile kişisel paket oluşturma ile seçme özgürlüğü de sunuyor. Avea kullanıcıları ister internet paketi içinde aylık 78 YTL'ye; ister herşey dahil paketle 123 TL'ye, ister tarifeye ek ayda 33 Türk Lirası'na veya 250 MB internet hediyesiyle beraber 1.999 YTL peşin fiyatına sahip olabilecekler, kampanya için Avea Q10 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Blackberry Q10 Akıllı telefon alımlı dizaynının yanı sıra içinde barındırdığı özellikleriyle de akıllı telefon kullanımında yepyeni bir dönem başlatıyor.

Qwerty keyboardu, 3.1 inçlik dokunmatik ekranı ve çift çekirdekli 1.5GHz işlemcisi ile daha pratik ve konforlu bir akıllı cihaz yaklaşımı getiren Blackberry Q10, gün içerisinde iş takibini de son derece rahatlatıyor. Blackberry Q10’un 8Mega Pixel kamerası ise otomatik fokuslanma teknolojisi yanında gündüz dış çevre ve kapalı mekan çekimlerde gece ise loş fotoğaf ve film çekimlerinde büyük rahatlık sunuyor.
#1 - Haziran 19 2013, 10:16:43

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.