Alternatifim Cafe

Ne derece sosyalsiniz?

Discussion started on Komik ve/veya İlginç LinklerSosyal bir kişilik sahibi olmak kolay değidir. Aktif ve kalabalık bir sosyal çevreye sahip olmak için kişinin kendisine güveninin tam olması şarttır. Karakterine güvenmeyen insanlar asosyalleşmekle, sosyal ilişki ağları içinde sürekli istismar edilmek arasında gidip gelirler… Sizin sosyallik derecenizi merak ettik. Ama testte bilimsel herhangi bir derecelendirme aracından yararlanmadık.

http://testyourself.tr.msn.com/olcer/nederecesosyalsiniz/Start.aspxReel sosyal

Sosyalleşme eğilimleriniz tam bir denge halinde. Oynayan insandan nefret ediyorsunuz. Gerçek hikayesi olan, gözlerinin içine baktığınızda boşluğu değil içini gördüğünüz insanlarla içtenlikli ilişkiler kuruyor, gerekirse yüzeysel ilişkileri de idare ediyorsunuz. Ama sosyalleşme derecenizi daima karşınızdaki insanlardan, içinde bulunduğunuz topluluktan aldığınız enerji belirliyor. O enerjiyi dönüştürüp yansıtıyorsunuz. Eğer istemezseniz kimse sizin sosyalleşme ve sosyalleştirme yetilerinizden yararlanamıyor. Yani devreleri güzelce kapatıyorsunuz… Pek çok insanın olmak istediği kişisiniz
#1 - Ağustos 11 2011, 18:26:40

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Asosyal
Tanıdığı iki-üç kişiyle mutlu olmayı becerebilenlerdensiniz. Fazlasına ihtiyaç duymuyor, olanlarla yetinmeyi tercih ediyorsunuz. Her seferinde yeniden kendini anlatmak ve başkaları hakkında yeni birşeyler duymak sizi yoruyor. İşiniz ve eviniz arasında mekik dokuyor. Fazlasına ilgi duymuyorsunuz. Belki de ne kadar çok insan o kadar çok dert diye düşünüyorsunuz. Dert sahibi olmaktansa kendi kendiyle mutlu olmayı tercih edenlerdensiniz. Ama başka insanlara ihtiyaç duyduğunuzda, yalnızlık bir sorun olduğunda kendinizi suçlamaktan da geri durmuyorsunuz.


Çok doğru
#2 - Ekim 18 2011, 15:15:47

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.