Alternatifim Cafe

Artık kendimde bir kusur bulamıyorum

Discussion started on Magazin

Bulut Duman 19 yaşında bir şarkıcı. Adını 19 kez işlemden geçen vücuduyla duyurdu. Ricky Martin’e benzerliği de tuzu biberi oldu. Henüz şarkısı bile duyulmadı ama televizyon programlarının aranan ismi o.

Selanik kökenli bir ailenin en küçüğü. Hamburg doğumlu, annesiyle İstanbul’da yaşıyor. 6 yaşında tiyatroya başladığında sahne için yaratıldığını düşündü. Amacı Türkiye standartlarının üstüne çıkmaktı. Ancak önce çirkinliğini yenmek zorundaydı. İki yılda toplam 19 işlem geçirdi ve şimdi ‘Türkiye’nin Ricky Martin’i.

Küçükken ileriye yönelik hayaliniz neydi?
- Hiç kimlik arayışım olmadı. Tek hedefim, ne şekilde olursa olsun bir gün sahnede olmak ve bir daha inmemekti. Herkesin aurasında bir enerji vardır, dünyaya bir işi yapmak için gelir. Ben de sahnede olmak için yaratılmıştım.
Bunu tetikleyen tiyatro muydu?
- Tetikleyicim, halkın tepkisi oldu. Çünkü 15 yaşındayken arkadaşlarımdan daha olgun, farklı durduğum söylenirdi. Bir ışığa sahiptim. Dikkat çekiciydim. Müzik dersleri aldım. Ama bir modelim olmadı. Bunun yerine örnek alınmak istiyordum. Dans ve vücut duruşu dersleri de aldım. Kendimi iyi yetiştirip sahneye erken çıkmalıydım.
15-16 yaşındakiler her zaman bu kadar bilinçli olmaz. Bir akıl vereniniz var mıydı?
- Ailem hiçbir zaman öğüt vermedi. Fikirlerime saygılıydılar. En iyi arkadaşım yine kendimdim. Ergenlik dönemindeyken fikirlerim arkadaşlarımla çok çatışırdı. Star gibi yaşardım. Herhalde 80 çift ayakkabım vardı. Yüzlerce kozmetik ürünüm vardı. Annemin desteği vardı tabii ama kendim de para kazanıyordum. İkna kabiliyetime güvendiğinden bir tanıdığımızın pazarlama firmasında iyi bir pozisyonda işe alındım. Henüz 16 yaşındayken çok iyi para kazandım. Ama pek çok şeyde sponsorum ağabeyim ve anneannemdi. Babasız büyüyen bir çocuktum, çok üstüme düştüler. Bir baba modelini özlüyorum ama babam özleyebileceğim bir insan değildi.
Var mıydı peki böyle bir baba modeli?
- Ne yazık ki hayır. Çok klişe bir laf ama yaşıtlarımdan çok daha önce hayata başladım. Bazı şeylere daha erken adım attım, çok şey gördüm, çok ortama girdim... Dolayısıyla kalkanlarım kalın. Hayata karşı duruşum daha sert ve acımasız.

AMAÇ KUSURSUZLUK

Peki, kendisine bu kadar güvenen biri neden her yerini değiştirmeye çalışır?
- Kararımı 16 buçuk yaşında verdim. Aynaya bakarken “Evet, ben çok şey olmak istiyorum. Ama yüzümde problemli yerler var” diye düşündüm hep. Örneğin burnum suratımın şeklini bozuyordu. Dudaklarım çok genişti, kaşlarım da seyrekti. Tabii pek çok Türk erkeği gibi saçlarım da dökülüyordu. Bunları halledersem 18 yaşına doğru iyi bir ekran yüzüne kavuşurum, diye düşündüm. İlk karar verdiğim ameliyatlar bunlardı. Doktorlar yüz şeklinin oturmasını bekler. Ölçümleme yapıldığında yüzümün gelişiminin yüzde 90’ının tamamlandığını öğrendik. Ameliyata uygundu.
Anneniz nasıl izin verdi?
- Annem bu kararımın iyi getirileri olacağını biliyordu. Büyük tartışmalar olmadı. Sadece çok iyi doktorlar olması için çabaladı, ilk operasyon için Muğla’ya gittik. Burun ameliyatı, dudak daraltma, kaş ve saç ekme operasyonları geçirdim.
Bu kadarı yetmedi mi?
- Suratınızın şekliyle oynadığınızda simetri problemleri oluyor. Burnum kaldırıldığında üst dudağım kapanmadı. Dudak silikonu yaptırdım. Çene protezim konduğunda kulak altındaki çene kısmı dar kaldı. Çünkü estetik size yakışıklılık değil, kusursuzluğu vaat ediyor. Bunun için bu operasyonları devam ettirmek zorunda kaldım. Yoksa başlarken 19 işlemden geçeyim, diye bir hayalim yoktu. Durdurabilirdim. Şu anda da bağımlı değilim. Zaten artık kendimde bir kusur bulamıyorum.

EŞCİNSEL BEYİNDEN KORKARIM

Bitti mi?
- Bunun bir cevabı yok. Çünkü ben sahne insanıyım. Sadece eğer ihtiyaç duyarsam kas implantları yerleştirebilirim kol ve göğüse. Ama sonuçta bunun bir sınırı yok. Penisime bile estetik yaptırtabilirim.
Sizi Ricky Martin’e benzetiyorlar. Onun gibi olmak mı istiyordunuz?
- Dünyanın en çirkin şeyi, birine benzemeye çalışmak. Kimseyi model almadım ama inanılmaz bir şekilde Ricky Martin’e benzedim. Haberlerde de ona benzemek için bu operasyonlara giriştiğim yazıldı. Aynı cümlede adımın geçmesi onur verici. Ben de onun gibi bir dünya starı olma yolunda ilerliyorum. Bir sıkıntı yok ama Bulut Duman olduğum unutulmasın.
Peki, Ricky Martin’in eşcinsel olduğunu açıklaması sizi nasıl etkiledi?
- İnsanların cinsel tercihlerine fazla karışmıyorum. Eşcinsellerden değil, eşcinsel beyinden çok korkarım. Yani kadınların yırtıcılığıyla, erkeklerin bilek gücü birleştiği zaman ortaya çıkan çirkinlikten...
Hülya Avşar, Ricky Martin’in kalçasını ellemişti. Siz de tacize uğruyor musunuz?
- Evet. Seda Sayan’ın programında canlı yayındayken VTR izlerken kalçamı elleyip silikonu kontrol etmek istediğini söyledi. Ama VTR bitince ‘Hadi elle’ dediğimde kaçtı. Reklam arasındaysa bir anda hem Seda Sayan hem de Seda Üren aynı anda kalçamı sıkmaya başladı. Onun elleri bana uğurlu geldi.
Kız arkadaşın var mı?
- Bir buçuk yıldır biriyle birlikteyim ama bu gidişle ayrılacağız. Çünkü haklı olarak çok kıskanıyor.

YATARKEN BİLE SAÇ YAPTIRIYORUM

En kötüsü çene protezleri takıldığında iki ay katı besin alamamamdı. 80 kilodan 49 kiloya düştüm. Kızarmış ekmeğin kokusunu duyduğumda ağlıyordum. Bu ameliyatlar sadece fiziğimi değil, kişiliğimi de değiştirdi. Artık daha metroseksüksel bir erkeğim. Yatarken bile saçımı yaptırıyorum. Sadece ayaklarım için 20 ürün kullanıyorum. Her gün yatmadan önce ve kalktıktan sonra en az bir saat bakım yapıyorum. Kıyafetlerime çok önem veriyorum. Tasarımları 16 kişilik ekip geliştiriyor. Geçen gün Beyaz Şov’da giydiğim takımın sadece taşları 3 bin lira tuttu. Yakında ‘BLTDMN’ adlı bir erkek giyim markası çıkaracağım.

70 DOKTORUN FATURASI 79 BİN 400 DOLAR

Muayeneleri de sayarsak 70’e yakın doktora gittim. Muğla, Antalya, İzmir, Almanya, Londra ve İstanbul’da doktorlarım oldu. İzmir’de çene protezleri, burun rötüşu, elmacık kemiği protezi, kaş kemiği yerleştirme, kulak küçültme yapıldı. İstanbul’da dolgular, Londra’da kalça protezi yapıldı. Çünkü fizyolojik serumu en iyi yerleştiren doktor oradaydı. Patlama riski azdı. Bir ay yüzüstü yattım. Bu dönemde üst ve alt dudak dolgusu, dudak daraltma, yanak dolgusu ve göz germe işlemi de yapıldı. Bu işlemlerin toplam maliyeti: 79 bin 400 Dolar.

1. Burun estetiği 6000
2. Elmacık kemiği estetiği 3600
3. Yan çene protezi 6000
4. Ön çene protezi 3600
5. Dudak daraltma 2500
6. Kulak estetiği 5200
7. Kaş kaldırma 4000
8. Diz kapağı ve dirsek estetiği 7000
9. Göz germe ve göz çevresi estetiği 8000
10. Kalça protezi 9000
11. Göbek deliği estetiği 6000
12. Üst dudak kaldırma 3500
13. Lazerle tüy yakma 3800
14. Saç ekimi 3500
15. Kaş ekimi 2000
16. Dudak silikonu 600
17. Saç mezoterapisi 1100
18. Lazerle yüz soyma 2800
19. Kaş arası dolgusu 1200 Dolar.

SEKS İÇERİKLİ ŞARKI SEVİYORUM

Mızrak şarkısının üç ayrı versiyonlu ve karaokeli single’ını çıkaracağız. Prodüktörüm Erkin Karaman aracılığıyla Zeynep Dizdar’dan aldık. Dans pop tarzında ve sözleri aşkın yakıp bitirdiğini anlatıyor. ‘Bitir beni’ ve ‘Yak ateşinle’ gibi sözleri ve seksüel içerikli şarkıları çok seviyorum. Hayata diğer gençler gibi sadece seks olarak bakmıyorum. Yatak odam bu aralar çok kapalı. Hatta aseksüel oldum diyebilirim. Oysa operasyonlar kendime güvenimi ve performansımı daha da artırmıştı.

#1 - Kasım 27 2010, 21:52:07

Sırf merak için biraz arattım ve klibine rast geldim. Sanırım estetik ameliyatlardan sonra jestlerini kaybetmiş olmalı ki enterasan mimikleri var. Klip ise oldukça basit sözler ve şarkıdan söz etmiyorum bile.
#2 - Kasım 27 2010, 23:26:41

Zeitgeist

O kadar ameliyattan sonra bi de kusur bulaydın kanka.
#3 - Kasım 28 2010, 11:43:18

o tipe o kadar para döktüyse..
yazamıyorum titriyo lan.
#4 - Kasım 28 2010, 13:20:19

seks demiş.
#5 - Aralık 01 2010, 18:51:18
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

derjavin

Çok pahalı bir yüze sahip.  (6)
#6 - Aralık 04 2010, 19:55:24

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.