Alternatifim Cafe

İbrahim Tatlıses Sahnede Çok Ayıp Etti!

Discussion started on Magazin

Bayramın son günü Dalaman Hilton’da yaklaşık 800 kişiye konser veren İbrahim Tatlıses, küçük bir hayranı için mikrofondan “Vay küçük o.....” deyince Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın da bulunduğu salonda büyük gerginlik yaşandı. Küçük kız gözyaşlarına boğulurken, İbrahim Tatlıses özür dilediğini bildirdi.


Habertürk’ün haberine göre, İbrahimTatlıses, bayramın son günü sahneye çıktığı Muğla’nın Dalaman İlçesi’ndeki Hilton Oteli’nde büyük bir gafa imza attı. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın da izleyiciler arasında bulunduğu konserde ünlü şarkıcı, piste 10-12 yaşlarında bir kız çocuğunu çıkardı. Küçük hayranıyla bir süre sohbet eden ve istediği parçayı seslendiren İbrahimTatlıses, küçük kız pistten inerken “Bu beni çok seviyor, 2 yaşından beri beni takip ediyor. Bodrum’a geldi, Antalya’ya geldi” dedi. Küçük kız, uzaktan Tatlıses’e bağırarak “Antalya’ya gelmedim” diye seslendi. Bu sözler üzerine Tatlıses,mikrofondan küçük kıza “Vay küçük o.....” dedi. İbrahimTatlıses’in bu sözleri karşısında hem küçük kız, hem ailesi, hem de salonda bulunan izleyiciler büyük şok yaşadı.


Ailesi oturdukları yerden Tatlıses’e tepki gösterirken küçük kız gözyaşlarına boğuldu. Programı izleyen yaklaşık 800 kişiden bir bölümü salonu terk ederken, bir kısımizleyici de “Kızdan özür dile” diyerek İbrahim Tatlıses’e çağrıda bulundu. Aileyi araya giren Kültür Bakanı Ertuğrul Günay ve otel yönetimi zorlukla sakinleştirebildi.


Konserine ara verip kulise giren İbrahim Tatlıses, yeniden sahneye geldiğinde şu açıklamayı yaptı: “Küçük kızımız bana küsmüş, içeride ağlıyordu. ‘Sen bana küfür etmişsin’ dedi. ‘Vallahi billahi küfür etmedim’ dedim. Ellerini öptüm, beni affetti.”

Konser sonuna kadar salondan ayrılmayan küçük kızın ailesi, konser sonrası sinirli şekilde odalarına gitti.

#1 - Kasım 22 2010, 16:53:48
HeRkes HeRkesi HeRkes sanaRken ben seni faRkLı sanmıştım oysa. . .

derjavin

“Vay küçük o..... Nasıl Antalya konserime gelmezsin sen!!!”
Vallahi kendi elleriyle çiğ köfte yoğursa, aile yine de affetmez. O kadar diyorum yani. :)
#2 - Kasım 22 2010, 17:20:36

İçinde ki öküzü zaptedememiş (6)
Doğallığını dışa vurmuş.
#3 - Kasım 22 2010, 17:37:49

:muhah doğru oLabiLiR
#4 - Kasım 22 2010, 18:29:21
HeRkes HeRkesi HeRkes sanaRken ben seni faRkLı sanmıştım oysa. . .

derjavin

"Kınamayın dostlar! Allah aşkına."  (6)
#5 - Kasım 22 2010, 22:04:24

eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşşektir.  Atasözünü yine doğru çıkarttılar..
#6 - Kasım 22 2010, 22:52:49
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.