Alternatifim Cafe

Dolduruşa gelir misiniz?

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

Bazılarımızın en büyük kabahatlerinden biridir dolduruşa gelmek. Bazen kendi aklımızla fikrimizle değil de başkalarının söyledikleriyle hareket etmek daha kolay gelir. Durup düşünmek olayları araştırmak uğraştırıcıdır. Biz de kolay yolu seçip başkalarından duyduklarımızla hareket ederiz. Peki ya siz dolduruşa gelir misiniz. Bu testin bilimsel bir yanı olduğunu söyleyenlerin dolduruşuna gelmemenizi ümit ederiz.

http://testyourself.tr.msn.com/olcer/doldurusagelirmisiniz/Test.aspx

Dolduruşa gelmez
Kolay kolay başkalarının söyledikleriyle hareket ettiğiniz söylenemez. Siz genelde olayları kendi aklınız ve fikrinizle irdeler o doğrultuda yol alırsınız. İnsanların sizi yönlendirme girişimleri pek de başarılı olmaz. Onların yorumlarını dinlersiniz, ama kararlar her zaman sizin kendi doğrularınızdan çıkar. Kendi aklımı fikrimi kullanır, gerekirse kendi yanlış kararlarımı veririm diyorsunuz.
#1 - Kasım 15 2010, 01:20:52

derjavin

Pek sayılmaz
Dolduruşa geldiğinizi söyleyemeyiz. Ancak bazı durumlarda sizin için önemli bazı insanların yaptığı yorumlara kulak vermeden geçemiyorsunuz.
Nadiren de olsa sırf bu yorumlar yüzünden yanlış kararlar verdiğiniz de oluyor.
Hatanızı anlamanız uzun sürmediği müddetçe durumu düzeltmek için elinizden geleni de yapıyorsunuz.

#2 - Kasım 15 2010, 12:26:51

Evet, kova burcuyum çünkü.

-çok komik bi espri bence. gülmenizi can-ı gönülden istiyorum. çok kastım bunun için, günlerce hazırlandım. lütfen.-
#3 - Kasım 15 2010, 12:35:45
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Pek sayılmaz
Dolduruşa geldiğinizi söyleyemeyiz. Ancak bazı durumlarda sizin için önemli bazı insanların yaptığı yorumlara kulak vermeden geçemiyorsunuz. Nadiren de olsa sırf bu yorumlar yüzünden yanlış kararlar verdiğiniz de oluyor. Hatanızı anlamanız uzun sürmediği müddetçe durumu düzeltmek için elinizden geleni de yapıyorsunuz.
#4 - Kasım 15 2010, 17:44:59
Beni sana çağıran her ne ise sustur,
Yaşanınca tükenir bilirsin.

Fade

Genelde gelir
Genel olarak dolduruşa gelseniz de, bazı önemli konularda kendi kararlarınızı vermeyi tercih ediyorsunuz. Olabildiğince kendi iç sesinize kulak vermeye çalışıyorsunuz. Yargıladığınız durum ya da kişi eğer sizin için büyük önem taşıyorsa, insanların ne söylediğini olabildiğince önemsememeye çalışıyorsunuz. Ancak, hayatınıza yeni dahil olan biri için birşeyler söyleniyorsa, işte o zaman insanların söylediklerini önemsiyorsunuz.

Geldiğim gibi giderim. O değil de, testi çözerken çok dolduruşa geldim. :)
#5 - Kasım 16 2010, 19:58:31

Pek sayılmaz
Dolduruşa geldiğinizi söyleyemeyiz. Ancak bazı durumlarda sizin için önemli bazı insanların yaptığı yorumlara kulak vermeden geçemiyorsunuz.
Nadiren de olsa sırf bu yorumlar yüzünden yanlış kararlar verdiğiniz de oluyor.
Hatanızı anlamanız uzun sürmediği müddetçe durumu düzeltmek için elinizden geleni de yapıyorsunuz.

#6 - Kasım 16 2010, 21:34:11
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

dolduruşa gelmez.
#7 - Kasım 17 2010, 00:03:44
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.