Alternatifim Cafe

Nasıl bir hareket yeteneğine sahipsiniz?

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

Hareketin ne olduğunu bildiğinizi düşünüyoruz, kısaca hareket bir cismin sabit bir yerden etki eden bir kuvvet sonucunda yer değiştirmesidir. Biz insanlar da beyinimizden gelen dalgaların uyguladığı kuvvetle sürekli yer değiştirir, birşeyler yaparız yani hareket ederiz. Tabii yeteneklerimiz ölçüsünde... Hareket yeteneklerini bilimsel olmayan yöntemlerle ölçmek isteyenler, buyursunlar teste...

http://testyourself.tr.msn.com/olcer/hareket/Test.aspx

Ruh haline göre
Bazen enerjiniz resmen burnunuzdan fışkırıyor, yerinizde duramıyor, oturamıyor, kalkamıyorsunuz. Bir yerde sabit durmak mı, asla size göre değil. İşleri bir çırpıda halletmek partiden partiye koşmak sabahlara kadar eğlenmek istiyorsunuz. Ama öyle zamanlar oluyor ki, yatağınızdan çıkıp işe/okula bile gitmek istemiyorsunuz. Size dokunulmasın sizden bir şey talep edilmesin yeter, dünyanın en mutlu insanı siz oluveriyorsunuz.
#1 - Eylül 04 2010, 03:17:17

Pasif
Pek bir durağan haliniz var. Size kalsa bırakın evden çıkmayı, yataktan bile çıkmayacaksınız; ama hayat şartları malum hepimiz hareket etmek, en azından çalışmak zorundayız. Arkadaşlarınızı dönem dönem onlara eşlik etmediğiniz için kırıyorsunuz, fakat tembellik etmek istediklerinde akıllarına ilk gelen siz oluyorsunuz ve sizinle birlikte dinlenmenin, tembellik etmenin keyfini çıkarıyorlar.
--
Abartmayalım lütfen. (Lütfüye evlen diyesim geldi (6) )
neyse.
#2 - Eylül 04 2010, 18:25:36
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

Aşırı aktif
Durmak nedir bilmiyorsunuz, durduğunuz zaman sanki etrafınızdaki hayat da duruyor. Uyurken bile gördüğünüz rüyalarınızda bir yerlere yetişmeye çalışıyor, koşturuyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar genel olarak bu aktif halinize hayran olsalar da bazen sizi izlerken yoruluyorlar. Enerjinizi sizi mutlu edecek ve hayatınızı daha keyifli hale getirecek etkinliklerle harcamayı seviyorsunuz.
#3 - Eylül 16 2010, 11:51:27
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Ruh haline göre
Bazen enerjiniz resmen burnunuzdan fışkırıyor, yerinizde duramıyor, oturamıyor, kalkamıyorsunuz. Bir yerde sabit durmak mı, asla size göre değil. İşleri bir çırpıda halletmek partiden partiye koşmak sabahlara kadar eğlenmek istiyorsunuz. Ama öyle zamanlar oluyor ki, yatağınızdan çıkıp işe/okula bile gitmek istemiyorsunuz. Size dokunulmasın sizden bir şey talep edilmesin yeter, dünyanın en mutlu insanı siz oluveriyorsunuz.
#4 - Eylül 16 2010, 13:11:58
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

derjavin

'Pasif'
Hiç değilimdir aslında.
#5 - Eylül 16 2010, 13:25:51

Aşırı aktif
Durmak nedir bilmiyorsunuz, durduğunuz zaman sanki etrafınızdaki hayat da duruyor. Uyurken bile gördüğünüz rüyalarınızda bir yerlere yetişmeye çalışıyor, koşturuyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar genel olarak bu aktif halinize hayran olsalar da bazen sizi izlerken yoruluyorlar. Enerjinizi sizi mutlu edecek ve hayatınızı daha keyifli hale getirecek etkinliklerle harcamayı seviyorsunuz.

Aşırı hiperaktif :D
#6 - Eylül 16 2010, 15:00:23
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Enerjisi içinde saklı
Enerjinizi açığa çıkartabilmek için sizi içerden fethetmek lazım. Belli başlı görevlerinizi saymazsak, sevdiğiniz ya da ilgi duyduğunuz şeyler konusunda asla pasif kalamıyorsunuz. Örneğin en sevdiğiniz sanatçının konserine gitme düşüncesi bile, akşam konser bitip eve gidene kadar geçen süre içerisinde enerji patlaması yaşamanıza yetiyor. Ancak ertesi gün yine o eski halinize dönüyorsunuz.

:dondurma
#7 - Eylül 27 2010, 21:10:08

Zeitgeist

Ruh haline göre
#8 - Eylül 27 2010, 22:13:37

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.