Alternatifim Cafe

Pot kırma kabiliyetiniz nedir?

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

Pot kırmak aslında sakıncalı olduğunu bildiğimiz halde bir an düşünmeden pat diye ağzımızdan kaçırdığımız genelde şirinlik gibi görünse de bazen kaba bulunan bir davranışta bulunmaktır. Ağzımızdan kaçan bir sözcük nedeniyle kimi zaman insanların utanmasına neden olsak da eğlenmesini de sağlayabiliriz tabii. Siz bu konuda ne kadar ustasınız, merak ettik, düşünebileceğiniz en bilimdışı testi hazırladık...

http://testyourself.tr.msn.com/olcer/pot/Test.aspx

Bilinçsiz
Nerdeyse pot kırmanın anlamını bile bilmiyorsunuz. O kadar geç fark ediyorsunuz ki bir pot kırdığınızı, gidip özür dileseniz yeni bir pot daha kıracağınızı düşünerek vazgeçiyorsunuz. Aslında bir kabahatiniz yok ne oluyorsa hep şu düşük çeneli arkadaşlarınız yüzünden oluyor, yanınızda konuşup duruyorlar. Siz de dinlemeseniz bile kulak misafiri olmanın veridiği bilinçsiz bir güdüyle dalgınlığa gelip pat diye söyleyiveriyorsunuz söylenmemesi gerekenleri.
#1 - Eylül 04 2010, 03:14:48

Bilinçli
Pot kırmanın insanları incitebildiğini biliyorsunuz. Bunu kullanmakta da üstünüze yok. Aslında hiçbir suretle biliçsiz pot kırmazsınız, ama incitildiğinizde gözünüz en yakınınızı bile görmez, pat diye onu da en az sizin kadar inciteceğini bildiğiniz birşeyler söyleyiveriyorsunuz. Bunu o kadar farkettirmeden yapıyorsunuz ki insanlar, bunu sizin bir lokma pot kırabilir kabiliyete sahip olduğunuzu düşünüyor sadece. Altında bir neden asla aramıyor.
#2 - Eylül 04 2010, 18:29:26
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

Bilinçsiz
Nerdeyse pot kırmanın anlamını bile bilmiyorsunuz. O kadar geç fark ediyorsunuz ki bir pot kırdığınızı, gidip özür dileseniz yeni bir pot daha kıracağınızı düşünerek vazgeçiyorsunuz. Aslında bir kabahatiniz yok ne oluyorsa hep şu düşük çeneli arkadaşlarınız yüzünden oluyor, yanınızda konuşup duruyorlar. Siz de dinlemeseniz bile kulak misafiri olmanın veridiği bilinçsiz bir güdüyle dalgınlığa gelip pat diye söyleyiveriyorsunuz söylenmemesi gerekenleri.
#3 - Eylül 16 2010, 12:01:43
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Bilinçsiz

Bilinçe vardım :D
#4 - Eylül 16 2010, 14:58:16
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.