Alternatifim Cafe

Sansürcü müsünüz?

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

Sansürü genel olarak bazı konuların çeşitli kurallar ve yollarla kontrol altına alınmasını sağlamak olarak biliriz. Peki siz kendinizi ya da etrafınızdakileri dışardan gellebilecek durumlara ya da davranışlara karşı ne kadar koruyabiliyorsunuz… Testimizi çözün bakalım… Bu testin bilimsel bir yanı yoktur.

http://testyourself.tr.msn.com/olcer/sansur/Test.aspx

Sansür değil kontrol
Farkında olmadığınız bazı kurallarınız var bunlar sizin kişiliğinizi yansıtıyor. Bir yanınız kuralları sevmiyorum diyor, fakat diğer yanınız aslında biraz da toplumu baz alarak bir takım kurallar oluşturuyor. Yaşadığınız topluma ayak uydurmak için bunun şart olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı durumlarda farkında olmadan etrafınızdakileri de uyarıveriyorsunuz. Çünkü yanınızda bulunan arkadaşınızın etraftan kötü görünmesi sizi de rahatsız edebiliyor.
#1 - Eylül 04 2010, 03:08:37

Sansür değil kontrol.
#2 - Eylül 04 2010, 18:33:22
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

Hevai

Sansüre karşı
#3 - Eylül 04 2010, 20:46:23

sansüre karşı dedeler insiyatifci.
#4 - Eylül 04 2010, 23:45:17
Montla Sıç!

Sansür değil kontrol
Farkında olmadığınız bazı kurallarınız var bunlar sizin kişiliğinizi yansıtıyor. Bir yanınız kuralları sevmiyorum diyor, fakat diğer yanınız aslında biraz da toplumu baz alarak bir takım kurallar oluşturuyor. Yaşadığınız topluma ayak uydurmak için bunun şart olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı durumlarda farkında olmadan etrafınızdakileri de uyarıveriyorsunuz. Çünkü yanınızda bulunan arkadaşınızın etraftan kötü görünmesi sizi de rahatsız edebiliyor.
#5 - Eylül 22 2010, 15:55:13
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.