Alternatifim Cafe

Demir leblebi misiniz, pamuk şeker mi?

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

Aslında zorluk derecenizle, kişiliğinizin dostlarınıza, yakınlarınıza verdiği lezzeti birlikte düşünmenin bir yolunu arıyorduk ki, bu formül geldi aklımıza. Demir leblebi, olabilecek en zor kişilikler için bulduğumuz karşılıktı... Diğerini tahmin etmek zor değil... Şimdi sıra sizde... Soruları cevaplayın ve kişiliğinizin lezzetini keşfedin... Ciddiyiz, ama bilimsel olduğumuz söylenemez...

http://testyourself.tr.msn.com/olcer/demir/Test.aspx

Pamuk şeker
Fazla yumuşak bir o kadar da kırılgan bir yapınız var. Kendinizi etrafınızdaki insanlara adamış durumdasınız. Onların rahatı için elinizden geleni ardınıza koymazsınız. Fakat sizi sarsacak en ufak bir rüzgarda da uçuşup kaçıveriyorsunuz. Ondan sonraki zamanınızın uzunca bir bölümünü tekrar toparlanmaya harcamak zorunda kalıyorsunuz.
#1 - Ağustos 06 2010, 02:48:46

Şerbet
Öyle bir yapıya sahipsiniz ki, her duruma olaya ve vaziyete uyum sağlayabiliyor ve bunda da asla zorlanmıyorsunuz. Eşiniz dostunuz genel olarak bu durumdan memnun olsalar da, sevgiliniz bazen bu kadar uyumlu olmanızdan sıkılıyor olabilir. Çünkü o kadar uyumlusunuz ki normal şartlarda tepki vermenizi gerektiren durumlarda bile olur diyip sakin sakin geçiştiriyorsunuz.
#2 - Ağustos 06 2010, 04:04:37
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Zeitgeist

Demir leblebi
Size yaklaşmanın zor olduğunu söylememize gerek bile yok, çünkü bu zorluğu bilinçli olarak siz yaratıyorsunuz. Ama tüm zorluğunuza katlanıp da yanınızda olmayı becerebilen arkadaşlarınız sizinle çok mutlu ve rahatlar. Onlar sizin, siz onların kıymetini biliyor ve birbirbirinize olan güveni her daim gösteriyorsunuz.
#3 - Ağustos 06 2010, 12:29:56

Gunes ve Ay

Pamık şeker.
#4 - Ağustos 06 2010, 12:33:42

arsenik

Şerbet
Öyle bir yapıya sahipsiniz ki, her duruma olaya ve vaziyete uyum sağlayabiliyor ve bunda da asla zorlanmıyorsunuz. Eşiniz dostunuz genel olarak bu durumdan memnun olsalar da, sevgiliniz bazen bu kadar uyumlu olmanızdan sıkılıyor olabilir. Çünkü o kadar uyumlusunuz ki normal şartlarda tepki vermenizi gerektiren durumlarda bile olur diyip sakin sakin geçiştiriyorsunuz.

kıyamamaaam
#5 - Ağustos 06 2010, 12:36:21

Pamuk şeker
Fazla yumuşak bir o kadar da kırılgan bir yapınız var. Kendinizi etrafınızdaki insanlara adamış durumdasınız. Onların rahatı için elinizden geleni ardınıza koymazsınız. Fakat sizi sarsacak en ufak bir rüzgarda da uçuşup kaçıveriyorsunuz. Ondan sonraki zamanınızın uzunca bir bölümünü tekrar toparlanmaya harcamak zorunda kalıyorsunuz.

Kendimden çok sevdiklerimin yıktıklarını toplamakla uğraşıyorum bütün yaz. Oturup sadece kışı bekliyorum.
#6 - Ağustos 06 2010, 13:21:06
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Şerbet

#7 - Ağustos 06 2010, 14:18:02
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Hevai

Şerbet
#8 - Ağustos 06 2010, 17:16:49

Pamuk şeker
#9 - Ağustos 07 2010, 20:23:39
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

Demir leblebi
Size yaklaşmanın zor olduğunu söylememize gerek bile yok, çünkü bu zorluğu bilinçli olarak siz yaratıyorsunuz. Ama tüm zorluğunuza katlanıp da yanınızda olmayı becerebilen arkadaşlarınız sizinle çok mutlu ve rahatlar. Onlar sizin, siz onların kıymetini biliyor ve birbirbirinize olan güveni her daim gösteriyorsunuz.
#10 - Ağustos 07 2010, 21:38:20
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Pamuk şeker
#11 - Ağustos 09 2010, 16:41:59
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Pamuk şeker
Fazla yumuşak bir o kadar da kırılgan bir yapınız var. Kendinizi etrafınızdaki insanlara adamış durumdasınız. Onların rahatı için elinizden geleni ardınıza koymazsınız. Fakat sizi sarsacak en ufak bir rüzgarda da uçuşup kaçıveriyorsunuz. Ondan sonraki zamanınızın uzunca bir bölümünü tekrar toparlanmaya harcamak zorunda kalıyorsunuz
#12 - Ağustos 14 2010, 19:49:43

Pamuk şeker

ahaha lan bi git (6)
#13 - Ağustos 14 2010, 19:55:17

Şerbet.
#14 - Ağustos 21 2010, 15:46:09
Beni sana çağıran her ne ise sustur,
Yaşanınca tükenir bilirsin.

Meyveli Kek..
#15 - Ağustos 31 2010, 18:33:14
WTF?

Pamuk seker!!!!!!!!!
#16 - Aralık 16 2011, 11:58:20
Hani insan aglamak ister
gozlerinden yas gelmez
Hani gulmek ister yurekten gulmez
Hani birini bekler o hic gelmez
Iste o zaman olmek isrer de ecel gelmez....

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.