Alternatifim Cafe

Lady GaGa Halen Uyuşturucu Kullanıyor!

Discussion started on Magazin

Çok kötü sonuçlar doğurmasına rağmen...   


Lady GaGa Vanity Fair dergisine verdiği röportajında eskiden uyuşturucu kullandığını itiraf etti. Geçmişte kokain kullandığını söyleyen 24 yaşındaki ünlü şarkıcı, halen zaman zaman uyuşturucu kullandığını da itiraf etti. Ne kullandığını söylemeyen GaGa” Zaman zaman derken, yılda bir iki defa kullanıyorum” dedi.

Verdiği röportajında uyuşturucu kullanımını kesinlikle tasvip etmediğini de söyleyen GaGa, “Hayranlarımın hiçbir şekilde bu yoldan gitmelerini istemiyorum. Geçmişte çok dipte olduğum bir zamanda kullandım ve çok kötü sonuçları oldu.” dedi.

Geçmişte çok korkunç deneyimleri olduğunu söyleyen şarkıcı, çok zor günler geçirdiğini anlattı. Yaşadığı olayın ne olduğunu paylaşmayan GaGa “Çok zor günler geçirdim. Dibi bulmuştum, o kadar ki öbür tarafa gitmeye bile hazırdım. Annem o günle ilgili gerçeği biliyordu ve telefonun öbür tarafından öyle bir bağırdı ki, hiçbir zaman unutamam. ‘seni almaya geliyorum’ dedi.” Diyerek o günleri anlattı.

Bir rehabilitasyon merkezi yerine Batı Virginia’da oturan 82 yaşındaki büyükannesine giden GaGa o günler hakkında, “Çok ağladım. Ona hayatımın bittiğini, hiç umudum kalmadığını, çok çalıştığımı ve iyi olduğumu da bildiğimi söyledim. Şimdi ne yapacağım diye sorduğumda, bana, birkaç saat ağladıktan sonra kendimi toparlayıp New York’a gidip birilerinin poposunu tekmeleyeceğimi söyledi” dedi.

Dışadan nasıl göründüğünü umursamadığını söyleyen GaGa, hayranlarının kendini tanıdığını ve asıl önemli olanın müziği ve performansı olduğunu da sözlerine ekledi.#1 - Ağustos 03 2010, 20:00:22
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

alışmadık g.tte don durmaz.
#2 - Ağustos 03 2010, 20:08:01
Programmer: CS3-CS4

Eee? napalım. Kullansın.
#3 - Ağustos 11 2010, 20:22:38
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Koko kullanıyordur tabikide para *** nasıl olsa.
#4 - Ağustos 12 2010, 09:26:50
Çağrı atmazsa aramam aga egoistim ben.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.