Alternatifim Cafe

Hangi Hande Yener şarkısısınız?

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

Bu testi sürekli yeni tarzlar yaratan ve yarattığı her yeni tarzla yeni bir Hande Yener olarak karşımıza çıkan, enerjisi yüksek kadının enerjisine ne kadar ayak uydurabiliyorsunuzu çözmek için hazırlamış bulunuyoruz. Hangi şarkısıyla sizin tarzınızı yansıtıyor bilmek istedik. Sanırız artık biliyorsunuz: Testimizin bilimsel bir değeri yoktur. Hem zaten niye olsun? 

Başla.

Sopa
Dışardan bakıldığında tam bir eli sopalı gibi görünseniz de aslında yapılan hatanın sebebi size doğru düzgün anlatıldığında sopanızı saklamayı biliyorsunuz. Sizin için herşeyden önce yapılanların nedeni önemli. Yeter ki ikna olun, gerisi pek de umrunuzda olmayabiliyor. Özellikle ikili ilişkilerinizde yapılan herşeyin bir nedeni olmalı. Aksi takdirde aşkta bile hemen eli sopalı birine dönüşüp bir anda herşeyi bitirebilirsiniz ve arkanıza dönüp bakmazsınız.
#1 - Temmuz 24 2010, 15:27:49
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Hayrola
Bir yanınız hep büyüklerin oyunlarını anlayamayan çocuklar gibi. İnce hesaplar yapmak pek sizin becerileriniz dahilinde değil. Bunun yanı sıra kendinize öğütler vermeyi de ihmal etmiyorsunuz: Artık çocuk değilsin etrafına bak ve başla hayatı yaşamaya. Tam bir aşk insanısınız, nerden gelirse gelsin, birden bire karşınıza çıkıp hayatınızı ferahlatması en büyük arzunuz. E ne diyelim artık umarım istediğinizi bulursunuz.
  (6)
#2 - Temmuz 24 2010, 15:30:53

Hevai

Kırmızı
İnsanları seviyor, onlarla eğlenmekten çok zevk alıyorsunuz. En özeliniz olan evinizin içine kadar bile rahatlıkla girebiliyorlar. Yalnız kalmak size göre değil. Ama bu hayatınza soktğunuz bütün insanların ilelebet hayatınızda kalacaklarını göstermiyor. Siz, etrafınızdaki insanların hatalarını göz ardı edemiyorsunuz. Kendilerini dev aynasında gördüklerini hissettiğiniz anda bu kadar açık davranmanızın bir hata olduğunu kabul ediyor ve hayatınızdan çıkarıyorsunuz. Evet ,bu onların biraz bozulmasına ve kırılmasına neden oluyor olabilir, ama sizinle arkadaş kalmak istiyorlarsa kendileri gibi olmak zorundalar. Aksi takdirde hayatınızda ne işleri var ki zaten?
#3 - Temmuz 24 2010, 16:40:51

Kırmızı
İnsanları seviyor, onlarla eğlenmekten çok zevk alıyorsunuz. En özeliniz olan evinizin içine kadar bile rahatlıkla girebiliyorlar. Yalnız kalmak size göre değil. Ama bu hayatınza soktğunuz bütün insanların ilelebet hayatınızda kalacaklarını göstermiyor. Siz, etrafınızdaki insanların hatalarını göz ardı edemiyorsunuz. Kendilerini dev aynasında gördüklerini hissettiğiniz anda bu kadar açık davranmanızın bir hata olduğunu kabul ediyor ve hayatınızdan çıkarıyorsunuz. Evet ,bu onların biraz bozulmasına ve kırılmasına neden oluyor olabilir, ama sizinle arkadaş kalmak istiyorlarsa kendileri gibi olmak zorundalar. Aksi takdirde hayatınızda ne işleri var ki zaten?
#4 - Temmuz 24 2010, 17:03:19
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Hipnoz
Tam bir oyuncusunuz. Aşık olduğunuzda gerçek dünyayla aranızdaki tüm algı kapılarını kapatıp, sadece aşkın olduğu bir evrende yaşamayı tercih ediyorsunuz. Aşık olduğunuz kişiyle birlikte o evrenin kral ve kraliçesi olduğunuzu hayal etmek sizi çok eğlendiriyor. Tüm dengenizi aşık olduğunuz insanın kollarında sağlıyor ve çift olduğunuz andan itibaren evrende fantastik güçleriniz olduğunu hayal ediyorsunuz.
#5 - Temmuz 24 2010, 17:11:27
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

Hipnoz
Tam bir oyuncusunuz. Aşık olduğunuzda gerçek dünyayla aranızdaki tüm algı kapılarını kapatıp, sadece aşkın olduğu bir evrende yaşamayı tercih ediyorsunuz. Aşık olduğunuz kişiyle birlikte o evrenin kral ve kraliçesi olduğunuzu hayal etmek sizi çok eğlendiriyor. Tüm dengenizi aşık olduğunuz insanın kollarında sağlıyor ve çift olduğunuz andan itibaren evrende fantastik güçleriniz olduğunu hayal ediyorsunuz.
#6 - Temmuz 24 2010, 18:47:32
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Hayrola
Bir yanınız hep büyüklerin oyunlarını anlayamayan çocuklar gibi. İnce hesaplar yapmak pek sizin becerileriniz dahilinde değil. Bunun yanı sıra kendinize öğütler vermeyi de ihmal etmiyorsunuz: Artık çocuk değilsin etrafına bak ve başla hayatı yaşamaya. Tam bir aşk insanısınız, nerden gelirse gelsin, birden bire karşınıza çıkıp hayatınızı ferahlatması en büyük arzunuz. E ne diyelim artık umarım istediğinizi bulursunuz.
#7 - Ağustos 14 2010, 19:57:19

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.