Alternatifim Cafe

"Senin poponu Türkiye gördü"

Discussion started on Magazin

Demet Akalın'ın Reina kavgasının ayrıntıları su yüzüne çıktı.

Boşanmanın eşiğinden dönen Demet Akalın-Önder Bekensir çifti, geçtiğimiz gün arkadaş grubuyla Reina’ya gitti. Ama bu renkli gece tatsız bitti. Yan masada oturan kızın lavaboya gitmek üzere yerinden kalktığı sırada eteğinin havalanması, Akalın’ın da bu hatayı affetmeyip ona “Bütün Reina poponu gördü” diye laf atması, ortamı bir anda gerdi.

ORTAM GERİLDİ
Akalın kadar hazırcevap çıkan ve “Ne olmuş, seninkini bütün Türkiye gördü” diye karşılık veren genç kızın sözleri, gerilen ipleri koparmaya yetti, iki masa arasında tartışma çıktı. Sözlü atışma giderek alevlendi. Durumdan rahatsızlık duyan Akalın ve Bekensir’in mekandan erken ayrılması, olayın daha da büyümesini önledi. 
#1 - Haziran 25 2010, 18:11:53
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Kız, “Ne olmuş, seninkini bütün Türkiye gördü” dediğinde Demet'in yüzünü görmek isterdim.
#2 - Haziran 25 2010, 21:51:09
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

ulrike

Alparslan Türkeş'in burnu kadar kıçı var, tüm türkiye gördü, kız haklı beyler.
#3 - Haziran 25 2010, 21:54:31

iyi oturtmuş lafı.
#4 - Haziran 26 2010, 00:56:31
'

Lafı atan kendisi oturup afiyetle yiyende kendisi olmuş.
#5 - Temmuz 03 2010, 15:36:06
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

offfff yavrum benım be benle demetı bıraksalar basbasa varya yolarım onu hıc sevmıyorum ben bu kadını ya tam bı ...... :D
#6 - Ağustos 14 2010, 21:57:50

Zeitgeist

@2 kanırtmış.
#7 - Ağustos 15 2010, 01:30:26

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.