Alternatifim Cafe

"Avrupa'nın en sapık kadınının" elinde öldü

Discussion started on Haberler

Kendisini "Avrupa'nın en sapık dominant kadını" olarak tanıtan bir fahişeyle sadomazoşist seks yapan zengin İngiliz canından oldu.58 yaşındaki müşteri 'Metres Lucrezia ve asistanı Metres Juno'nun Belçika'daki villalarında duş alırken öldü.

İnternet sitelerinde, 'olağanüstü acı' konusunda uzman olduklarını söyleyen kadınlar, adı açıklanmayan müşterinin salı öğleden sonra yere yığılmasının ardından ambulans çağırdı.Gerçek adı sadece Ira V.D. olarak açıklanan 46 yaşındaki Lucrezia ile 37 yaşındaki asistanı Juno müessir fiil ile ölüme sebebiyet vermek suçlamasıyla tutuklandı.Polis, adamın sadistçe seks süresini uzatmak üzere anestetik olarak kullanılan nitro oksit verilmesinden sonra öldüğünü açıkladı.

Sint-Job-in-Goor kasabasında içinde bir zindan bulunan villasında beş yıldır faaliyet göstermekte olan Lucrezia, iyi bilinen bir isim. Sitesinde, "Kölelik, aşağılama, işkence, eğitim ve karşı cinsin kıyafetlerini giyme' gibi 'hizmetler' sunuluyor. Seanslar, bir saat sürebiliyor, bazen üç güne kadar uzayabiliyor. Lucrezia, sitesinde "Beni hafife almayın. Sadistik, zekiyim, aksiyim" diyor.

Kasabanın sakinlerinden bir kadın , "Burası ailelerin yaşadığı sakin bir mahalle. O geldikten sonra çok lüks otomobiller gelmeye başladı, çoğunun plakası yabancı" diyor.
#1 - Haziran 25 2010, 18:05:36
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


"Beni hafife almayın. Sadistik, zekiyim, aksiyim" diyor.

piskopat :Ç
#2 - Temmuz 02 2010, 20:58:34
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

" Burası ailelerin yaşadığı sakin bir mahalle. "

Eh bi zahmet sktiriver aradan ablacığım öhm öhm. Yani ne gereği lüzumu var araya zort diye girip bunu demenin? Hayır böyle insanların var olmasına sizin gibiler sebebiyet veriyor ki yine de bu cümlede bu kişileri küçültmüyorum miko.

Eminim sakindir o mahalle ve bundan dolayı lanetlenmiştir. Kaçıncı yüzyıldayız allaaseen yea. Dedeler yaşamıyor orda ona şükret tırrık.

O değil habere yorumumu unutturucaktı bana lanet kadın. mehe : ) .
Böyle tarz erkekler için 'yaşını başını almış skine takmış' tabirini kullanıyorum. Eh o kadar şeyini orana takarsan elbet koparacak birisi çıkar.

uwwh.
#3 - Temmuz 03 2010, 15:22:11
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

kızdan bozma ,erkekden olma ,ormandan kaçma karıyla ,  sadomazoşist  seks,meraktan ... dan
#4 - Temmuz 03 2010, 23:59:44
« Son Düzenleme: Temmuz 04 2010, 00:10:16 Gönderen: ÖMeRÇiP »
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

üzülmedim hiç niyeyse
#5 - Ağustos 16 2011, 01:47:50
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.