Alternatifim Cafe

Mezarlıktan çıkan şey polisi şoke etti

Discussion started on Haberler

Bursa'daki mezarlığa bırakılan kefene sarılı bebek, cumhuriyet savcısı ve polisi alarma geçirdi. Nöbetçi savcı nezaretinde açılan kefenden oyuncak bebek çıkınca herkes şoke oldu.BURSA (İHA) - Edinilen bilgiye göre, Pınarbaşı Mezarlığı'ndaki bir kabrin üzerinde kefene sarılı bir bebek gören özel güvenlik görevlileri, hemen durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, kefene sarılı bebeğe dokunmak istemedi. Durum, nöbetçi savcıya bildirildi. Olay yerini güvenlik çemberine alan ekipler, beklemeye koyuldu. Olay yeri inceleme ekipleriyle birlikte mezarlığa gelen nöbetçi savcı soruşturma başlattı. Polis tarafından itinayla açılan kefenden oyuncak bir bebek çıkması herkesi şoke etti.

Bebek üzerinde Arapça yazıların bulunması, çocuğu olmayan bir kadının, "üzerindeki büyüyü bozacağı" inancıyla böyle bir yola başvurmuş olabileceği ihtimalini akıllara getirdi. Bebek çöpe atılırken, başlatılan soruşturma sürüyor.
#1 - Haziran 23 2010, 16:58:47
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


oha :D yok artık. insanlar harbiden kafayı yemiş ya
#2 - Temmuz 22 2010, 12:50:25

Hım Büyülü çocuk ilginç fikir .S
#3 - Ağustos 16 2011, 01:27:28
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.