Alternatifim Cafe

Hem annem hem kızkardeşimle deyip!..

Discussion started on Haberler

Samsun'da bir genç annesi ve kız kardeşiyle ilişkisi olduğu iddia edilen uzaktan akrabasını av tüfeğiyle vurarak öldürdü.Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nde 18 yaşındaki Mesut K., 40 yaşındaki İsa Keskin’i av tüfeğiyle ateş edip öldürdüğü iddiasıyla hakim karşısına çıktı. Sanık ifadesinde, “Annem ve kızkardeşim ile ilişkisi olduğu yolunda dedikodular dolaşıyordu” dedi.

Olay 3 ay önce Tekkeköy İlçesi Kababürük Köyü’nde meydana geldi. Köyde ailesiyle birlikte oturan Mesut K., İsa K.’yı evlerinin önünde av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü. Olaydan sonra tutuklanan zanlı, ‘ömür boyu’ hapis cezası istemiyle Samsun 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde bugün ilk kez hakim karşısına çıktı. İsa K.’nin, babasının kuzeni olduğunu belirten Mesut K. ifadesinde şöyle dedi:

“Köyde hem annemle hem de kız kardeşimle ilişkisi olduğu yolunda dedikodu dolaşıyordu. Bunları duyunca, kendisini birkaç kez ‘bizim eve gelme’ diye uyardım. Olay günü onu yine evde görünce duvarda duran av tüfeğini aldım. Bu sırada o kaçmaya başladı. Ben de ardından ateş ettim.”

Mahkeme gelmeyen tanıkların dinlenmesi için duruşmaya erteledi.
#1 - Haziran 22 2010, 20:13:34
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


o zaman ananı vursaydın
#2 - Ağustos 16 2011, 01:49:57
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.