Alternatifim Cafe

Kadın sandı, inekle yattı!

Discussion started on Haberler

Endonezya'nın ünlü tatil adası Bali'de bir ineğe tecavüz ederken yakalanan adam çok tuhaf bir savunma yaptı. Adam bir inekle değil, güzel bir kadınla birlikte olduğunu iddia ettiEndonezya’nın tatil cenneti adası Bali’de yaşanan bir olay , ülkenin gündemine oturdu. Adanın Jembrana bölgesindeki Yeh Embang köyünde yaşayan Busti Ngurah Alit adındaki genç, köyün pirinç tarlalarında bir ineğe tecavüz ederken yakalandı. Hürriyet'in haberine göre; Köy muhtarı Embang Ida Bagus Legawa, 18 yaşındaki genci çırılçıplak bir halde inekle yakaladı. Tecavüzle suçlanan Busti ise bu iddiayı reddetti ve yaşananları çok farklı bir şekilde anlattı: “Arazide dolaşırken bir ağacın arkasında çok güzel bir kadın (inek) gördüm. Beni yanına çağırdı ve onunla olmam için tahrik etti. Kendime engel olamadım. O bir inek değil, çok güzel bir kadındı.”
 
Ancak sıcak Haziran gününde başına güneş geçen gencin sonu iyi olmadı. İnekle yasak ilişki yaşarken basılan genç, gelenekler gereği inekle evlenmeye zorlandı. Düğünde heyecanlanan genç adam bayıldı.
Busti, kutsal olmayan davranışının günahından kurtulabilmek için evlenmek zorunda kaldığı inekle mutlu bir birliktelik yaşayamadı. Yardıma ise yine köyün muhtarı yetişti. Köye kötü şans getirdiğine inanılan inek, 562 dolar (882 TL) karşılığında sahibinden satın alındı ve mezbahaya yollandı.
#1 - Haziran 19 2010, 18:23:42
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Anlıyorum.
#2 - Haziran 19 2010, 23:45:56
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

karı o kadar çirkinmiş demekki.
#3 - Haziran 20 2010, 00:10:39
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

dünyada böyle insanların olması ve bu insanlarla aynı havayı solumak !
#4 - Haziran 20 2010, 03:58:05
yine kopuk bi ben bu caddelerde gezerken rastladım bir iskenderciye :muhah
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

Alıntı
evlenmek zorunda kaldığı inekle mutlu bir birliktelik yaşayamadı.

bir de mutlu birliktelik mi bekleniyordu -.-
#5 - Haziran 20 2010, 10:56:07
robotları döven kadının dramı.

puhjsakjdnkjd daha neler
#6 - Ağustos 16 2011, 01:51:09
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.