Alternatifim Cafe

Yoksa sizi terk mi edecek?

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

Sevgilinizin sizi terk edeceğinden mi şüpheleniyorsunuz? Acaba neden? Onu çok sevdiğiniz için mi şüphedesiniz, yoksa siz de bir hazırlık içinde misiniz? Bu zor soruların cevabını tek bir testte değil, ilişkilerinizin detaylarında bulacaksınız… Biz size sadece kendinize sorabileceğiniz birkaç soru örneği sıralıyoruz. Bilimsel bir kaygımız yok, hikayeden işlerle uğraşıyoruz…

http://testyourself.tr.msn.com/olcer/terk/Test.aspx

Terkediş ertelenmiş
Terk edecekmiş aslında, kırılmışsınız karşılıklı. Ama ertelemiş. Size ve ilişkinize, en çok da kendisine bir şans daha vermiş. Belki başka şanslar da verecek, ama ciddi bir kriz atlatmışa benziyorsunuz. Karar sizin. İlişkinizi sürdürmek istiyorsanız az biraz daha çaba sarf etmelisiniz. Yalnızca kendi taleplerinizle ilgilenmek yerine, onu da anlamaya çalışabilirsiniz mesela...
#1 - Haziran 19 2010, 00:37:34

Terkediş ertelenmiş
Terk edecekmiş aslında, kırılmışsınız karşılıklı. Ama ertelemiş. Size ve ilişkinize, en çok da kendisine bir şans daha vermiş. Belki başka şanslar da verecek, ama ciddi bir kriz atlatmışa benziyorsunuz. Karar sizin. İlişkinizi sürdürmek istiyorsanız az biraz daha çaba sarf etmelisiniz. Yalnızca kendi taleplerinizle ilgilenmek yerine, onu da anlamaya çalışabilirsiniz mesela...
#2 - Haziran 20 2010, 20:50:10
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Sizinki boş kuruntu
Sevginiz size korkulu kuruntular üretiyor. Sizi terk edeceği falan yok. Ama bu kuruntularla siz ilişkinizi tehlikeye atıyorsunuz. Güvenin biraz kendinize. Ona güvenmeyi de ihmal etmeyin. Her şeyi kontrol altında tutmak yerine, biraz zamana bırakın. O zaman daha az kuruntu üretirsiniz.
#3 - Haziran 20 2010, 22:26:25

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Çözmemiş olaydım keşke :/
#4 - Haziran 21 2010, 10:15:34
Sevdiğim
Önce kemir bu tel örgüleri gövdemden
Geç derimin altındaki tehlikeleri
Yürek kızgın bir kuma devrilmeden
Yokla beni
abdurrahmancahitzarifoğlu

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.