Alternatifim Cafe

7 yaşındaki kızını striptize hazırlıyor!

Discussion started on Haberler

İngiltere'de 15 yaşındaki kızına Botox yaptırdığı için tepki çeken anne, şimdi de 7 yaşındaki kızına erotik dans öğrettiği için şimşekleri üzerine çekti.Bir striptiz kulübü sahibi anne Sarah Burge henüz yedi yaşındaki kızı Poppy'ye striptiz dansa benzeyen erotik figürlü 'pole-dancing'i öğretiği için tepki çekti.

Ebeveynlik uzmanları ve çocuk istismarına karşı mücadele veren eylemciler ayağa kalkarken, 50 yaşındaki Sarah, "Poppy'nin sağlıklı ve mutlu olmasını istiyorum ve gelecekte gerçek bir dansçı olmak isterse de onu ne hakla durdurabilirim. Bu dansı birlikte gerçekleştirmek bizi birbirimize bağlayan bir tecrübe. En sevdiğimiz müzikte pozisyonları ve duruşları yapmaya çalışırken saatlerce çalışıyoruz. Poppy Miley Cyrus gibi bir pop yıldızı olmak istiyor. Bir çocuğun hayallerinin olmasının zararı yoktur. Bütün gün televizyonun karşısında oturmasındansa, sağlıklı ve tutkulu olmasını tercih ederim. İnsanların ne düşündüğü umurumda değil" diyor.Pole dancing'in bariz cinsel çağrışımları olduğu konusunda ise Sarah Burge , "Kirli düşüncelere sahip kötü insanlar var, ama ben onu o tür adamlardan her zaman koruyacağım" diyor ve Madame Pink adlı striptiz kulübünün patronu olması için kızını hazırladığını da saklamıyor.

Sarah geçen mart ayında  kırışıklıklarından kaygı duyan (!) olan 15 yaşındaki kızı Hanna'nın Botox yaptırmasına izin vermesiyle olay yaratmıştı.
#1 - Haziran 16 2010, 21:26:47
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Yazık lan kıza, salak olarak kalıcak hep.
#2 - Haziran 17 2010, 13:17:15
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

bide gülüyo ya kız , mağduru oynasana lan !!
#3 - Ağustos 16 2011, 01:51:57
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

O değil de, "şimşekleri üzerine çekti" güzel tabirmiş.
#4 - Ağustos 16 2011, 01:54:25

annesi ne ki kızı ne olsun dicem ama bu anne kızını yoldan çıkarıyo kızın suçu ne fatma gülün suçu ne gibi oldu pınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
#5 - Ağustos 21 2011, 16:32:54
Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.