Alternatifim Cafe

Utangaç mısınız?

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

Utangaç olmak için utanacak bir şeye sahip olmak gerekmiyor. Aksine kimi utanacak şeyleri olanlar, bütünüyle masum olanlardan daha cesurlar. Bu işte bir gariplik var ama henüz çözülebilmiş değil. Neyse, bizim merak ettiğimiz şey sosyal meselelerde utangaç olup olmadığınız. Sorularımızı cevaplayıp, katiyen bilimsel bir manası olmayan sonuçlarımıza ulaşınız 

Başla.

Çekingen
Utangaç sayılmazsınız ama çekingensiniz. Özellikle ön planda olabileceğiniz durumlarda her şeyi bir adım geriden takip etmeyi tercih ediyorsunuz. Başınızdan büyük işlere soyunmamak gibi bir kuralınız var. Bu da potansiyelinizi tam olarak değerlendirememenize neden oluyor. Talepleriniz ancak sizin için çok ama çok önemlilerse dile getirilebiliyor. Tabii başkalarından destek alabileceğiniz durumlar dışında düşüncelerinizi kendinize saklamak gibi bir sorununuz da var. Bunlar çözülemez şeyler değiller. Bir kere tadını alın çekingen örtülerinizden kurtulma halinin, yolunuza kendi başınıza da devam edebilirsiniz
#1 - Nisan 05 2010, 22:05:52
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Çekingenim ben.
#2 - Nisan 05 2010, 22:11:09

Mesafeli
Ne utangaç ne çekingensiniz. Sizin bu iki kavramla da bir sorununuz yok. Ancak mesafeli bir duruşunuz var. Kimsecikleri almıyorsunuz özel hayatınıza. Ne başkalarının ayıplarını tetkik etmek, ne de kendinizinkileri ele vermek istiyorsunuz. Bu yüzden kendinizden son derece emin olmadıkça ileri adım atmıyorsunuz. Çok arkadaş edinmek, dünyanın en sevilen kişisi olmak gibi dertleriniz de yok. Aslında mesafeleri fazlaca önemsemediğiniz zamanlarda dengeli bile sayılabilirsiniz.
#3 - Nisan 05 2010, 22:27:23
Yaşamak rüyasında gerçeği görmek...

Çekingen
Utangaç sayılmazsınız ama çekingensiniz. Özellikle ön planda olabileceğiniz durumlarda her şeyi bir adım geriden takip etmeyi tercih ediyorsunuz. Başınızdan büyük işlere soyunmamak gibi bir kuralınız var. Bu da potansiyelinizi tam olarak değerlendirememenize neden oluyor. Talepleriniz ancak sizin için çok ama çok önemlilerse dile getirilebiliyor. Tabii başkalarından destek alabileceğiniz durumlar dışında düşüncelerinizi kendinize saklamak gibi bir sorununuz da var. Bunlar çözülemez şeyler değiller. Bir kere tadını alın çekingen örtülerinizden kurtulma halinin, yolunuza kendi başınıza da devam edebilirsiniz
   (6)
#4 - Nisan 05 2010, 23:06:42

utangaç diil.
#5 - Nisan 05 2010, 23:11:21
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Fade

Mesafeli
Ne utangaç ne çekingensiniz. Sizin bu iki kavramla da bir sorununuz yok. Ancak mesafeli bir duruşunuz var. Kimsecikleri almıyorsunuz özel hayatınıza. Ne başkalarının ayıplarını tetkik etmek, ne de kendinizinkileri ele vermek istiyorsunuz. Bu yüzden kendinizden son derece emin olmadıkça ileri adım atmıyorsunuz. Çok arkadaş edinmek, dünyanın en sevilen kişisi olmak gibi dertleriniz de yok. Aslında mesafeleri fazlaca önemsemediğiniz zamanlarda dengeli bile sayılabilirsiniz.

Zaten biliyodum. :)
#6 - Nisan 06 2010, 15:22:23

Yırtık

Utanmıyorsunuz değil mi bu testi çözmeye? Ne bekliyordunuz ki? Size "ay çok utangaçsınız, biraz açılıverin canım, ne var dünya halinde utanacak mı?" diyecektik. Siz o bariyerleri çoktan aşmışsınız. Ne utanıyor, ne çekiniyor, kendinizi bulabildiğiniz en kestirme yollarla ifade ediyorsunuz. Bu biraz tehlikeli bir kişi olmanıza yol açıyor. Kimileri size patavatsız, kimileri ise dobra diyor. Aman sanki çok umurunuzdaydı. İşinize bakıyor, kendinizle barışık olduğunuz müddetçe kimseyi dert etmiyorsunuz

Ha? Ben mi?
#7 - Nisan 07 2010, 21:36:32
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Çekingen
Utangaç sayılmazsınız ama çekingensiniz. Özellikle ön planda olabileceğiniz durumlarda her şeyi bir adım geriden takip etmeyi tercih ediyorsunuz. Başınızdan büyük işlere soyunmamak gibi bir kuralınız var. Bu da potansiyelinizi tam olarak değerlendirememenize neden oluyor. Talepleriniz ancak sizin için çok ama çok önemlilerse dile getirilebiliyor. Tabii başkalarından destek alabileceğiniz durumlar dışında düşüncelerinizi kendinize saklamak gibi bir sorununuz da var. Bunlar çözülemez şeyler değiller. Bir kere tadını alın çekingen örtülerinizden kurtulma halinin, yolunuza kendi başınıza da devam edebilirsiniz..

Hımm olabilir,mantıklı  :icon
#8 - Nisan 10 2010, 02:15:36

Asal sayıdır yalnız insan bir'den ve kendisinden başka kimselere bölünmez..

Çekingen
Utangaç sayılmazsınız ama çekingensiniz. Özellikle ön planda olabileceğiniz durumlarda her şeyi bir adım geriden takip etmeyi tercih ediyorsunuz. Başınızdan büyük işlere soyunmamak gibi bir kuralınız var. Bu da potansiyelinizi tam olarak değerlendirememenize neden oluyor. Talepleriniz ancak sizin için çok ama çok önemlilerse dile getirilebiliyor. Tabii başkalarından destek alabileceğiniz durumlar dışında düşüncelerinizi kendinize saklamak gibi bir sorununuz da var. Bunlar çözülemez şeyler değiller. Bir kere tadını alın çekingen örtülerinizden kurtulma halinin, yolunuza kendi başınıza da devam edebilirsiniz.

#9 - Nisan 10 2010, 03:31:10
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

delikadir

Çekingen.
#10 - Haziran 24 2010, 12:14:58

Çekingen

#11 - Temmuz 05 2010, 12:13:21
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

benm konuya göre deişiyor bazen utanırım bazen ciddi hiç utanmam bazen cekinirim fazla öle utangac deilim xD
#12 - Temmuz 05 2010, 23:37:39
imzanız kural dışı.

Yırtık

Utanmıyorsunuz değil mi bu testi çözmeye? Ne bekliyordunuz ki? Size "ay çok utangaçsınız, biraz açılıverin canım, ne var dünya halinde utanacak mı?" diyecektik. Siz o bariyerleri çoktan aşmışsınız. Ne utanıyor, ne çekiniyor, kendinizi bulabildiğiniz en kestirme yollarla ifade ediyorsunuz. Bu biraz tehlikeli bir kişi olmanıza yol açıyor. Kimileri size patavatsız, kimileri ise dobra diyor. Aman sanki çok umurunuzdaydı. İşinize bakıyor, kendinizle barışık olduğunuz müddetçe kimseyi dert etmiyorsunuz

Nediyor bu :Ç
#13 - Temmuz 06 2010, 16:50:31
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

çekingen
#14 - Temmuz 06 2010, 18:28:33
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

Utangaç
Haklısınız, biraz utangaçsınız sanki. Birinin yüzüne bakarken yüzünüz kızarıyor. Sınıfta parmak kaldırmaktan tutun, iş yerinizde çiğnenen haklarınızı talep etmeye varan bir dizi arenada kendinizi göstermekten korkuyorsunuz. Siz de biliyorsunuz utanacak bir şeyiniz olmadığını. Şu medeni cesaret denilen şey bir dükkanda satılıyor olsaydı da işe yaramazdı. O zaten sizin içinizde. Herkesin sizin gibi olduğunun bir farkına varsanız, kimseden utanmaya, çekinmeye de gerek duymayacaksınız.

Baya baya utangaç çıktım aaaaa. Yalan kuru iftira.
#15 - Temmuz 07 2010, 00:50:43

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.