Alternatifim Cafe

102 çocuğu taciz eden doktor

Discussion started on Haberler

ABD'de bir çocuk doktoru, 10 yıldan fazla süreyle yüz kadar çocuğa taciz ve tecavüzle suçlanırken, bu davanın, Amerikan adaletinin kayıtlarına geçen en feci dava olabileceği belirtildi.

Amerikan Adalet Bakanlığı tarafından dün duyurulan iddianame, ülkenin doğusundaki Delaware eyaletinde Earl Bradley adındaki çocuk doktorunun, 1998'den beri 102 kız ve erkek çocuğa cinsel tacizde bulunduğunu ortaya koyuyor.

Doktorun toplam olarak 471 suçlamaya yanıt vermesi gerektiği belirtilirken, tecavüz ve cinsel tacizle suçlanan doktorun bu suçları Lewes'teki muayenehanesinde işlediği belirtiliyor.

Hakkında 2009'da başlatılan soruşturma kapsamında, doktorun muayenehanesinde kendisi tarafından kaydedilen videolar bulunduğu da ifade ediliyor.

Bu arada eyaletin Adalet Bakanı Beau Biden (ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın oğlu), soruşturmanın devam ettiğini ve başka vakaların ortaya çıkma ihtimali de bulunduğunu söyledi. Bu olayı, daha önce eşine rastlanmamış türden bir olay olarak niteleyen Biden, "ABD tarihinde bu kadar çok kurbanın karıştığı bir başka olay daha bilmiyorum" dedi.

Olayın ortaya çıkmasıyla küçük bir kent olan Lewes sakinlerinin altüst olduğu belirtilirken, ailelerin 2005'teki şikayetlerine rağmen adli makamların neden bu olayın üstüne gitmediği de tartışılıyor. Biden'ın bu konu için de ayrı bir soruşturma başlattığı da belirtiliyor.

Doktor Earl Bradley ise şu anda tutuklu bulunuyor. Kefalet ücreti 2,5 milyon dolar olarak belirlenirken, duruşma tarihi henüz belli değil.
#1 - Şubat 24 2010, 18:27:38
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Haberin içeriği nedeniyel mi adamların tipi bozuk geliyor, yoksa tipleri bozuk da haber tam kıvamında mı olmuş oluyor, bilemedim.
Olmadı dimi. Adamın tipe bak çay demle o zaman. Bu da mı olmadı.
Öf yine söylüyorum o zaman adamın tipte meymenet yok, korkarım ben bundan. Beklenir.
#2 - Şubat 24 2010, 18:49:10

hakikaten adamda o tip var ya..
#3 - Şubat 24 2010, 22:45:46
Yüzü dost,özü düşmandan usandım.Dili mümin,kalbi şeytandan usandım. Dostum herkesin kahrı çekilirde ben davasız müslümandan usandım..

Çüş lan. Hayvan.
#4 - Mart 12 2012, 19:09:39
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

NEYLE TECAVÜZ ETMİŞ ACABA????***   :hımm
#5 - Mart 12 2012, 22:12:16

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.