Alternatifim Cafe

Ayakları kokan adamı öldürdü

Discussion started on Haberler


Anadolu Ekspresi'nde iki yolcu arasında 'ayak kokusu' tartışması boğaz kesilmesi ile sonuçlandı...

Anadolu Ekspresi ile Sakarya’dan Eskişehir’e gelen ve alkollü olduğu belirtilen 31 yaşındaki Taner Uysal, ‘ayak kokusu’ tarışması sırasında 49 yaşındaki Orhan Uğur’u boğazını keserek öldürdü.
 
Olay Bilecik’in Vezirhan Beldesi yakınlarında gece saat 01.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre tren restoranında içki içtikten sonra oturduğu koltuğun bulunduğu yolcu vagonuna giren Taner Uysal, ‘Burada ayakkabılar ve çoraplar kokuyor’ diye bağırınca, yolculardan Orhan Uğur ile aralarında tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüşürken Uysal, kendisine kafa attığını öne sürdüğü Uğur’u, yanında taşıdığı ‘kelebek’ tabir edilen bıçakla boğazını keserek yaraladı.
 
Olayın ardından Bilecik Garı’nda duran trenden indirilen Orhan Uğur Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Acil serviste ilk müdahalesi yapılan ve durumunun ağır olması nedeniyle 112 Acil ambulansıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilen Orhan Uğur sabaha karşı yaşamını yitirdi. Uğur’un, Adana Seyhan nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi.

Polis tarafından gözaltına alınan Taner Uysal’ın kısa süre önce cezaevinden çıktığı öğrenildi. Bilecik Emniyet Müdürlüğü yetkilileri olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.
#1 - Ekim 01 2009, 20:18:20
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


"Ayağın mı kokuyor, çok mu kıl bir herifsin, gel buraya.. " mantalitesi sezdim. İnsan hayatını 'önemsizmiş' gibi elinden almak kötü tabii. Alışmak istemiyoruz biz. - Biz kim lan. - Neyse, bu tipler bol, çok çok malesef.
#2 - Ekim 01 2009, 20:23:53
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Zeitgeist

- Baban niye öldü?
- Ayakları kokuyomuş.

Şaka bir yana, ne kötü bir ölüm(?)
#3 - Ekim 01 2009, 20:24:54

herkes delikanlı zittiğimin dünyasında..
#4 - Ekim 02 2009, 01:53:35
ben ne dersem o !!!


ya böyle bişi olurmurezalet birisi beni
m ayaklarımın koktuğunu söyleyeck bende onu öldürecem
#5 - Kasım 12 2011, 20:49:37

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.