Alternatifim Cafe

Sahte kızlık zarı öfke yarattı

Discussion started on Haberler

Arap ülkelerinde giderek yayıldığı öne sürülen alet kadın cinsel organına yerleştiriliyor.

Mısır’da yeni evlenen bazı kadınların ilk cinsel ilişki sırasında kızlık zarının kanamasına benzer sahte kan çıkaran bir alet kullandığının ortaya çıkması, başta din adamları olmak üzere muhafazakarları fena halde öfkelendirdi.

İTHAL EDENLERİN İDAMI İSTENDİ

BBC’nin haberine göre, Mısır’ın önde gelen din adamlarından Abdül Muti Bayumi, bu aleti Mısır’a ithal edip satanların ölümle cezalandırılmasını isterken, Mısırlı parlamenterler de hem aletin ithalinin hem de kullanılmasının yasaklanması çağrısında bulundu. Mısır’ın ünlü El Ezher Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Prof. Bayumi, bu aleti ülkeye sokmanın topluma kötülük yaymakla bir olduğunu savunarak, bunun da cezasının İslami şeriat yasalarına göre ölüm olduğunu söyledi.

Bu arada Mısır parlamentosundan bir grup milletvekili de açıklama yaparak, erkekleri aldatmaya yönelik ve İslam toplumunda ahlak dışı davranışları teşvik ettiği öne sürülen aletin ithalinin yasaklanması çağrısında bulundu.

CİNSEL ORGANA YERLEŞTİRİLİYOR

BBC’ye göre, Çin’de yapılan ve bakireliğin büyük önem taşıdığı Arap ülkelerinde giderek yayıldığı öne sürülen alet kadın cinsel organına yerleştiriliyor. Evlililik öncesinde bakireliğini kaybeden ve eşinin bakire olmadığını anlamasını istemeyen kadınların kullandığı belirtilen alet, cinsel ilişki sırasında kızlık zarından çıkan kana benzer bir sıvı çıkarıyor.

Aletin Ortadoğu’daki kliniklerde yaygın olarak satıldığını öne süren BBC’ye göre, örneğin Suriye’de bu alet 15 dolara (yaklaşık 22 TL) satılıyor. 
#1 - Eylül 30 2009, 21:01:27
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Of ne gerizekalı bunlar ya.
#2 - Ekim 01 2009, 11:43:00
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

bu işe el atsam war ya bu ülkede zengin olurum :Ç
#3 - Ekim 02 2009, 01:59:44
ben ne dersem o !!!


bu işe el atsam war ya bu ülkede zengin olurum :Ç
ortak olurum :)
#4 - Ekim 02 2009, 02:25:13
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Merhabalar,


sayfanızdan yapay kızlık zarını tanıdım ve kullanmaya karar verdim. Sahte kızlık zarı sitesinden alıp denemeyi düşünüyorum. Daha önce kullanan var mı acaba ?
#5 - Mart 16 2018, 10:54:14

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.