Alternatifim Cafe

Her şey kızlara hava atmak için

Discussion started on Haberler

Suudi Arabistan'da bir helikopter pilotu, bakkaldan alışveriş yapmak için üçüncü kez helikopterle boş araziye inince ortalık karıştı.

Suudi Arabistan'da yayımlanan Arab News gazetesinde yer alan habere göre, ülkenin Kassim eyaletindeki El Bukairiya'da bakkala alışveriş için helikopterle giden pilot, bölgede yaşayanlar arasında paniğe yol açtı.

Görgü tanıklarına göre, daha önce de bakkalın yanındaki araziye helikopteriyle inip alışveriş yapan pilottan halk şikayetçi oldu. Tanıklar, pilotun iki kez daha aynı şekilde bakkala geldiğini, asıl amacının ise yakında bulunan kız okulundaki öğrencilere "hava atmak" olduğunu ileri sürdü. Konuyla ilgili olarak Suudi Arabistan Hava Kuvvetlerinin bir açıklama yapmadığı belirtildi.
#1 - Haziran 15 2009, 19:03:55
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Adamın kollarını keserler helikopterinde pervanelerini malum arabiya ora.
#2 - Haziran 15 2009, 22:07:34

Üüüf ne havası olmuştur be o okulun yakınlarına helikopterle inerken.Sonra güneş gözlüğünü çıkarıp ağır adımlarla bakkala doğru ilerlemiştir.Ordan bi marlboro alıp İsmail Zk eşliğinde de devam etmiştir yoluna muhtemelen.Çok kuul gerçekten, takdir ettim.Böyle insanlara ihtiyacımız var.Kelebek gibi uçup helikopter gibi konacak yeri geldiğinde..
#3 - Haziran 16 2009, 13:51:22
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

 Bildiğin mal. (6)
#4 - Haziran 16 2009, 15:08:58
Nâr'ı nur söndürür..

Off benim sevgilim de helikopterle gelsin beni alsın okuldan istiyorum. Mümkünse hastane bahçesine insin öyle. Hatta bir kaç kişi ölürse kendimi kıymetli hissederim.
#5 - Mart 11 2012, 23:36:07
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.