Alternatifim Cafe

Kulağını karnına diktiler!

Discussion started on Haberler

Beyin travmesi geçirdiği kavgada kopan kulağı karnına dikildi. İkinci kez ameliyat olacak.İngiltere'de, bir gencin kavgada kopan kulağı, daha sonra yeniden yerine dikilmek üzere geçici olarak karnına iliştirildi. İngiliz gazetelerinin haberine göre, Paul Gibbs adlı öğrenci, geçen sene bir grup arkadaşıyla kamp yaparken üç kişinin saldırısına uğradı.

Beyin travmesi geçirdiği kavgada kopan kulağı karnına dikildi. İkinci kez ameliyat olacak. Gencin beyin travması geçirdiği saldırıda sol kulağı koptu. Saldırıda kopan kulağını 17 saat sonra bulabildikleri için hemen yerine dikilemediğini anlatan Gibbs, cerrahların bazı dokuların yeniden büyümesi için organı geçici olarak karnının içine diktiklerini söyledi. Gibbs, doktorların daha sonra kaburgalarından alınan kıkırdağı kullanarak kulağı yerine yerleştirmeyi planladıklarını anlattı.
#1 - Haziran 12 2009, 18:07:36
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


ayy çok kötü olmuş yaa, inş. düzelir
#2 - Haziran 12 2009, 21:52:24
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

Inşallah..
#3 - Haziran 12 2009, 23:47:34

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Başlığı okuyunca biraz önyargılı yaklaştım Meğersem öyle değilmiş cerahi bir opersayonmuş  (6)
İnş iyileşir ne diyelim ama yazık olmuş . . .
#4 - Haziran 13 2009, 11:33:56
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

Karın bölgesi çok güzel korur dokuları gerçekten.
Başlığı okuyunca farklı anlamışım ben.
#5 - Mart 13 2012, 21:26:25
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.