Alternatifim Cafe

Duygusal İlişki, Dershaneden Attırıyor

Discussion started on Konu Dışı

ya al işte ne saçmalıyosunuz siz yaa hele bir dersaneni bitir üniversiteyi kazan ondan sonrane b*k yersen ye onlar sizin kötülüğünüzü mü istiyor hey allam sizinde istediğiniz sadece ERKEK o pis işler..

ya ne alaka bence ne kadar yasak konulursa okadar cazip gelir bişey insana ve elin eğitim bakanlığı benm duygusal benliğime karışamaz sence duygulara gem vuruluyomu tamam gelecek önemli ama o zor günlerde öğrenciler daha duygusal olmuyormu o zaman duygularını paylaşcak birilerini aramıyormu yanında şunu öğretsinler aileler duygular olcak tabi canım oğlum kızım ama yerinde zamanında önce ders gelecğein sonra duygular duygularına kapılıp geleceğini unutma desn ama kimseyi sevmemelisin yasak bu dememeli düşüncelere yasak konulduğu gibi artık duygularada yasak konuluyor vay be başımızdaki insanların başka sorunları yok böyle işlerle uğraşsın süperler devam etsinler  :hii?

erkek pis işler diosun abisi pis işlerden kastin neki erkek duygular deyince aklına ilk ne geliyorki hoşlanma bişiler hissetme bunlar pis şeylermi nedir yani  :icon
çok  doğru yazmışsın buket katılıyorum sana
#26 - Mayıs 09 2006, 15:46:55
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

belki derslerini etkiler ama bunu atma derecesine getirmek hata hemde sözleşmeye geçirmişler ben evlenme sözleşmelerine benzettim biraz bunu :muhah
#27 - Mayıs 09 2006, 16:35:40

ya böyle olaylar oluyo mesela bizim okuldann biri sırf bu yüzden atıldı bu kadar saçma bi sebep iştee  .@
#28 - Mayıs 10 2006, 17:40:44

bence çok saçma ve yanlış bu yaptıkları hem öğrencilerin motivasyonunu azaltır hem de onları mutsuz eder    :yanlis

kesinlkle katılıorum hayalperest ;)her hafta sonu kız yüzü görmkten bıktım :ban erkek yyüzü gördümüz mü var :Ç en üsteyiz erkek cıkması yasak fln  :öff nerden gidip yasıldıysam egitimi iyi die işte...iyiki psikocu erkek  (6) :kop
#29 - Mayıs 11 2006, 22:10:25
İmzanız kural dışı

ya ben böle kurum ve kuruluşlara diyecek tek söz buluyorum:allah belanızı versin artık ne deyim ya..saçmalıklarla uğrasıolar artık dersaneler... :vur
#30 - Mayıs 14 2006, 20:08:52
<< Ankaralılar TIKLAYIN >>

aslında adamlar haklı ama bunu bole kurumsallaştırıp da imzaya dokmeleri saçma... ve arkadaşlar eskiden dersaneye gidiyorken en tiki ciks 90 60 90 hatunlarla çıkan cogu arkadaş şu an sınavlara bi daha hazırlanıorlar ve kız gelip te seni seviorum dese bile karşılık vermiolar....  anlamanız biraz güç ama yine de bu yüzden dersaneden atılmak saçma... demokrasi die bişi var dimi?  :kop
#31 - Mayıs 15 2006, 03:47:21
***. eskiden imzamı varmış...

duygusal ilişkide böyle olursa ...
#32 - Mayıs 20 2006, 23:42:23
<<Nedir??<<
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<
<<Nedir??<<

deliii bu kızlar diyecem ama bende 7 rekeği idare ediyom yakında benide okuldan atarlar ama bence de saçmalık katılıyorum arkadaşım sana
#33 - Mayıs 21 2006, 08:57:02
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

hadi canım ne alaka yaaaa.....:D    :muhah   :muhah
#34 - Mayıs 21 2006, 09:08:50
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

zaten tilt oluorum dershnelere bide bööle dandk sebplerden ötürü cahlce davranmaları dha da sinr bozucu bide eğtmci aydn insnlar olacklar insanlar özgrdür hiç bir şeyi zorla kısıtlayamzsnz !!!
konya da da benzer bir olay olup bahçede el ele oturan gençler okul yöntimnce uyarmştı allh bilt bide ceza faln da vermişleridr!!!!  :ban
#35 - Temmuz 07 2006, 14:38:49
yürü yüreğim gidelim buralardan aşk bizimle değil sana buralarda bişey olsa kimsenin umurunda değil anıları acıları bir araya topla yak tüm külleri bize de hayat güler nasıl olsa hiç umurumda değil..!
>>bana doğudan gelen bir yabancı olduğunu ve birini aradığını söylersen sana batıdan geldiğimi ve aradığının ben olduğumu söylerim!

ÇOKK SAÇMAAA
#36 - Temmuz 07 2006, 15:19:46
тαη-ѕυ¢υк       dnce2        therockula

Lay Lay Lomm.    :ask :ask :ask

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.