Alternatifim Cafe

Samsung cep hediye ediyor!

Discussion started on Samsung Mobile

Siz de bir Samsung Pixon cep telefonu kazanmak ister misiniz? İşte yapmanız gerekenler...Samsung Fun Club kullanıcıları arasından her gün 3 kişi yüksek teknoloji ürünü bir cep telefonu kazanma şansını yakalıyor! Her gün 3 adet Samsung PİXON M8800, Fun Club'da sahipleri ile buluşmayı bekliyor. Bu inanılmaz hediyeyi kazanabilir ve Samsung Touch telefonların keyfini siz de çıkarabilirsiniz...

Samsung Fun Club, yine herkesi şaşırtmaya devam ediyor. 2008 yılı boyunca hediye yağmuruna tuttuğu Samsung Fun Club kullanıcılarına, 2009 yılı boyunca da hediye dağıtmaya devam ediyor. Düzenli kampanyalar ile hediye dağıtan Samsung Fun Club'ı takip ederseniz kazanmamanız çok zor!

01 - 30 Nisan 2009 tarihleri arasında devam edecek olan "Kelimeyi Yakala" kampanyası kapsamında en çok kelimeyi bularak en yüksek ilk 3 puanı toplayan Samsung Fun Club kullanıcıları arasından 3 kişi her günün sonunda bir adet Samsung PİXON M8800 kazanma şansını yakalayacak. Kullanıcılar kampanya süresince, buldukları her bir kelime için 1 puan kazanacaklar.

Samsung PİXON M8800 8 MP kamerası, eşsiz navigasyon özellikleri ile Samsung'un üretiği en gelişmiş özelliklere sahip telefonlarından biridir. Ayrıca, Pixon tam dokunmatik ekran özellikleri ile eşsiz bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Samsung Fun Club'ın bu ayki Pixon kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kampanyaya katılmak için tıklayın.
#1 - Nisan 03 2009, 16:01:25
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.