Alternatifim Cafe

30 Günlük bebeğini doğradı !

Discussion started on Haberler

Polisler eve geldiğinde gözlerine inanamadı. 30 günlük bebek 20 kez bıçaklanmıştı. Evde ise anne ve baba vardı.

Kağıthane'de bir evde öldürülmüş olarak bulunan bebeğin annesi gözaltına alındı. 33 günlük Aslıhan D. isimli bebeğin 20'den fazla bıçak darbesi ile öldürüldüğü öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre Kağıthane Hürriyet Mahallesi Çiçek Sokak'ta Eyüp ve Sümeyye D. çiftine ait daireden tartışma ve bağırma sesleri gelmesi nedeniyle komşuları durumu polise bildirdi. Kontrol etmek üzere gürültü geldiği belirtilen daireye giren polis, 33 günlük Aslıhan D. isimli bebeğin kanlar içerisindeki cesediyle karşılaştı.

Plastik doğrama işiyle uğraştığı öğrenilen baba Eyüp D.'nin de ellerinden yaralandığı görüldü. Polis cinayetle ilgili baba Eyüp D. ile anne Sümeyye D.'yi gözaltına aldı. Savcılık incelemesinin ardından bebeğin minik cesedi Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Araştırma Büro Amirliği'ne getirilen baba Eyüp D.'nin ifadesi alınırken, psikolojik rahatsızlığı olduğu öğrenilen anne Sümeyye D. hastaneye götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi. Kadın, Araştırma Büro Amirliği'nden çıkarılıdığı sırada gazetecilerin, "Bebeğinizi neden öldürdünüz?" şeklindeki sorusunu yanıtsız bıraktı. Genç kadın sağlık kontrolünün ardından Araştırma Büro Amirliği'ne geri getirildi.

Bu arada Sümeyye D.'nin babasının da aralarında bulunduğu bir grup yakını da polis merkezinin önünde bekliyor.
#1 - Mart 08 2009, 13:13:53
« Son Düzenleme: Mart 08 2009, 14:30:28 Gönderen: Eirene »

Bana jude'u hatırlattı.
#2 - Mart 09 2012, 15:12:25
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.