Alternatifim Cafe

Oyuncak silahla banka soydu!

Discussion started on Haberler

Kartal'da bir bankaya gelen maskeli ve silahlı soyguncu güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra gişeden 6 bin 500 TL alarak kaçtı. Soyguncu izini kaybettirirken bankanın yakınında bulunan silahın oyuncak olduğu anlaşıldı.

Yapı ve Kredi Bankası'nın Cevizli Şubesi'ne saat 13:45 sularında gelen maskeli ve silahlı bir şahıs güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdi. Gişeye yönelen soyguncu tüm paraları istedi. Banka memuru alelacele paraları soyguncuya verdi. Ne kadar para aldığını bilmeyen soyguncu içerdekileri tehdit ettikten sonra çıkarak hızla kaçtı.

Soygundan kısa süre sonra olay yerine gelen polis bankada ve çevrede çalışmalarına başladı. Bankaya yakın bir yerde ise soygunda kullanılan silah bulundu. Şahsın soygunu plastik bir oyuncak tabanca ile gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Bankada yapılan incelemede zanlının 6 bin 500 TL aldığı öğrenildi.

Soygun esnasında içerde bulunan bir müşteri olayın şokunu atlattıktan sonra soygunun oyuncak silahla yapıldığını öğrenince gülmekten kendini alamadı. Müşteri, "Plastik silahla bankayı soydu" diyerek gülümsediği görüldü.

Olayla ilgili inceleme başlatan polis banka ve çevredeki işyerlerinin güvenlik kameralarını inceleyerek soyguncuyu tespit etmeye çalışıyor.

#1 - Şubat 23 2009, 22:57:37
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!


Bence kesinlikle oyuncak silah satışını yasaklamalılar. http://www.oyuncakprensi.com sitesinde bir ara bu sitede oyuncak silah satışı yapılmamaktadır diye bir açıklama vardı ama son durum nedir bilemiyorum tabi. Yazın su tabancası gördüm ama o sayılmaz heralde. Çünkü artık oyuncak silahlar gerçekten gerçeğe çok benziyor.
#2 - Kasım 01 2012, 23:22:19

Yeni!
Bu olay geçenlerde yine tekrarlandı ama bence haber niteliği yok, yani gece evinize bir hırsız girse elinde de silah varsa, uzaktan anlama şansınız yok... Riske girmeye değmez, gerçek sayacaksınız bence..
artık oyuncak silahlar neredeyse gerçeği ile aynı olmaya başladı.

fisher price eğitici aktivite masası
#3 - Nisan 12 2013, 15:52:13
« Son Düzenleme: Nisan 12 2013, 21:51:16 Gönderen: oyuncak »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.