Alternatifim Cafe

Arabada seks yaparken öldüler

Discussion started on Haberler

Üşümemek için motoru açtılar ve olanlar oldu...
Araba içinde seks yaparken üşümemek için motoru açtılar, olanlar oldu... Avusturya'nın Ternitz kentinde yaşayan 18 yaşındaki Reinhard Wallecker isimli genç kendisinden bir yaş küçük olan kız arkadaşı Stefanie Tanzer ile buluştu. Hava eksi 15 dereceydi. Reinhard'ın evine gitmek için plan yaptılar. Ancak Reinhard ailesinin evde olduğunu görünce otomobilini evin arkasında bulunan garaja çekti. Araba içinde seks yaparken üşümemek için motoru çalıştıran genç çift karbonmonoksit zehirlenmesinden öldü. Talihsiz gençlerin cesedi bir gün sonra bulundu. Kızlarını bütün gece arayan Tanzer ailesi haberi duyunca yıkıldı.
#1 - Ocak 08 2009, 15:46:45
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Yuh be ... alla allah...
ii olmuş ama seks yapıyolarmış biri 18 biri 17 yuh be daha yaşları kaç onların ya.. nese yinede kendileri bilirler ne yaparlarsa kendilerine yaparlar ne diyim yazık olmuş. allah rahmet eylesinde diyemiyorum malesef..
#2 - Ocak 08 2009, 15:58:58
Sakalını orantılı kesebilen adamla, sağ elinin tırnaklarına düzgün oje sürebilen kadının birleşmesine 'örnek çift' denir.

Motley

Imm ilginç bir haber demicem,yorumuma da aa yaşlarına bak tüü utanmazlar diyerek yapmıcam zaten seks için uygun yaş kaçtır ???? Aceba ???

Herneyse gençtir olmuş ölümün nerde ve ne zaman gelecegi belli olmuyor,ailesine sabır.
#3 - Ocak 08 2009, 16:06:14

Ahahah (6)
Bunu yapcak akılları varda otel tutcak akılları yokmuş (6)
#4 - Ocak 08 2009, 16:23:53
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

"Arabanın içinde seks yaparken üşümemek için" (6)
#5 - Ocak 08 2009, 16:36:46

Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur.   Albert Einstein.

Imm ilginç bir haber demicem,yorumuma da aa yaşlarına bak tüü utanmazlar diyerek yapmıcam zaten seks için uygun yaş kaçtır ???? Aceba ???

Herneyse gençtir olmuş ölümün nerde ve ne zaman gelecegi belli olmuyor,ailesine sabır.

yok canım ben onu demek istemedim
sonuçta bende onlardan büyük değilim hatta ikisinden de küçüğüm ama onlarda fazla büyük sayılmaz o yaşta bi insanın seks meraklısı olması çok saçma bişey en azından 20 yaaşını geçmesi lazım bence

bana ters böyle şeyler hele 17 18 yaşlarındayken kusura bakma...:)
#6 - Ocak 09 2009, 09:17:01
Sakalını orantılı kesebilen adamla, sağ elinin tırnaklarına düzgün oje sürebilen kadının birleşmesine 'örnek çift' denir.

Motley

sonuçta bende onlardan büyük değilim hatta ikisinden de küçüğüm ama onlarda fazla büyük sayılmaz o yaşta bi insanın seks meraklısı olması çok saçma bişey en azından 20 yaaşını geçmesi lazım bence

Sana cevap olsun diye yazmadım şekerim.

Ben kendi yorumumu yaptım.
:)
#7 - Ocak 09 2009, 11:11:00

SnoWays

sen 20 yaşında yaparsın canım :))
iyi olmuşmuş :öff
#8 - Ocak 09 2009, 11:39:48

Bas gaza aşkım bas gaza  (6)
#9 - Ocak 09 2009, 11:44:41

Motoru çalıştırmaya ne gerek vardı ki (6)
#10 - Ocak 09 2009, 11:46:09
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

Bas gaza aşkım bas gaza  (6)

kioptum Cuk diye oturdu.
#11 - Ocak 09 2009, 11:53:51
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Alıntı
Üşümemek için motoru açtılar ve olanlar oldu...

:))
#12 - Ocak 09 2009, 12:03:17
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

onlar için doğal bir olay  :muhah
#13 - Ocak 09 2009, 13:13:33
ruhunu yüzüne giyicek kadar cesur musun?

SnoWays

#14 - Ocak 09 2009, 13:15:05

#15 - Ocak 09 2009, 13:19:03
Programmer: CS3-CS4

ii peki canım öyle olsun bakalım..:)

sen 20 yaşında yaparsın canım :))
iyi olmuşmuş :öff

yok ya ben onu demek istemedim yapacak olan insanlar için söyledim kendim 20 yaşını geçince yapıcam demedimki yani yanlış anlaşılmasın lütfenn.. tamam mı?  :))

#16 - Ocak 09 2009, 13:44:00

pisi pisine gitmek buna deniyo herhalde (6)
#17 - Ocak 09 2009, 17:34:50
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

allah akıl versn yhaa başka gün kalmadı sanki tövbee yhaa
#18 - Ocak 09 2009, 19:31:15
hERKes BiR yoLcUDuR yoLuNA KuRBaN oLDuğUm...

!_By_Gizli_!

Motoru çalıştırmaya ne gerek vardı ki (6)

Buda güzel bir düşünce. (6)
#19 - Ocak 09 2009, 19:36:44

Dionysus.

Yuh be ... alla allah...
ii olmuş ama seks yapıyolarmış biri 18 biri 17 yuh be daha yaşları kaç onların ya.. nese yinede kendileri bilirler ne yaparlarsa kendilerine yaparlar ne diyim yazık olmuş. allah rahmet eylesinde diyemiyorum malesef..

Vuu.
Bu yorumu okuduktan sonra düşüncelerim tamamiyle değişti.
Vay iblisler vaaay, dedim içimden.Allah bin belanızı versin deyyide ekledim.Beddualar ettim pek çeşitli.
Biraz önce yazık yea der iken, şimdi oh olsun deyyi göbek atacağım.
Beni ne hallere soktun, utan.
#20 - Ocak 09 2009, 19:47:48

Evet daha yaşları kaç çocukmuş onlar daha o yaşta seks mi olur evcilik oynasa ölseler Allah rahmet eylesin deriz ama olmaz ki böyle ohh iyi olmuş :Ç

Atın ölümü arpadan olsun  :P

Aynen katılıyorum kerime :Ç :Ç

#21 - Ocak 09 2009, 19:50:49

Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur.   Albert Einstein.

#22 - Ocak 09 2009, 20:40:47
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Çocuk motorları karıştırmış. :p
#23 - Ocak 10 2009, 20:17:05
Şefim sarı kula var mı?

si-en-bi-sie

Sürtünmeden meydana gelen ısı onlara yeterdi aslında.
Daha fazlasını istemekle alakalı bir durum.
#24 - Ocak 10 2009, 21:13:37

Mübarek Olsun :)
#25 - Ocak 10 2009, 22:34:05
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.