Alternatifim Cafe

Tinerci yaşlı kadına tecavüz etti

Discussion started on Haberler


Kadının belden aşağısı çıplaktı. Boğazı kesilerek öldürüldüğü anlaşıldı.


Üsküdar'da 79 yaşındaki yaşlı bir kadın, evinde boğazı kesilerek öldürüldü.
Tabaklar Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi Ferah Sokak'taki evinde yalnız yaşayan Müzeyyen Hiçgüngörmez'in komşuları, evden yabancı 3 kişinin çıktığını fark etti. Durumdan şüphelenerek Hiçgüngörmez'in kapısını çalan komşuları cevap alamayınca polise haber verdi.

Polislerin evde yaptığı araştırmada, belinden aşağısı çıplak olduğu belirlenen Hiçgüngörmez'in, boğazı kesilerek öldürüldüğü anlaşıldı. Hiçgüngörmez'in cesedi, polisin ve cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yıllardır yalnız yaşadığı, belediye ve komşularının yardımıyla ihtiyaçlarını karşıladığı öğrenilen Müzeyyen Hiçgüngörmez'in, hiç kimse ile bir sorunun olmadığı belirtildi.

Hiçgüngörmez'in öldürülmeden önce tecavüze uğramış olma ihtimali üzerinde duran polis, olayın faillerini belirlemek amacıyla çalışma başlattı.

Çevredeki bazı madde bağımlısı gençler ifadelerinin alınması için emniyete götürüldü.

AA
#1 - Mayıs 30 2008, 11:52:39
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Tinerci olduğu kesinleşmeden niye başlık böyle atılmış ki.
#2 - Mart 22 2012, 21:33:15
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.