Alternatifim Cafe

7 yıllık kocası kadın çıktı.

Discussion started on Haberler

7 yıllık kocası kadın çıktı
16 yaşında evlenen kadın, "Yatak odasında hiç ışık yakmazdı" dedi.

Eski kocasının albümünü karıştırırken aslında kadın olduğunu öğrenen kadın, "Yatak odasında hiç ışık yakmazdı" dedi..

ABD'de yedi yıllık evliliğin ardından boşandığı kocasının okul albümüne bakan Jennifer Jack, sürprizle karşılaştı. 16 yaşında tanışıp evlendiği Andrew Mireles adlı adamın aslında kadın olduğunu öğrendi. Jack, erkek gibi görünmesine karşın tıbben kadın olan kocası çok iyi rol yaptığı için gerçeği anlamadığını; yatak odasında ışıkları hiç yakmadığını ve kendisine kısır olduğunu söylediğini belirtti. Kocasını mutlu etmek için sperm bankasından aldığı spermle hamile kalıp çocuk doğuran kadın, evliliğinin hiç olmamış gibi sayılması için dava açıp çocuğunun velayetini istedi.

GERÇEĞİ BİLİYOR

Mireles ise duruşmada, "Ona durumumu evlenmeden önce açıkladım. Şimdi yalan söylüyor" dedi.

SABAH
#1 - Mart 21 2008, 15:06:39
''Cehennem, başkalarıdır. ''

kadın 7 yıl aynı yatakta yattığı insanın erkek olmadığını anlamadıysa gitsin vursun kendisini (6)
#2 - Mart 21 2008, 15:09:02
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

pixie corpse

Aklıma 1001 tane soru geldi.
Sorulacak gibi değil, neyse. (6)
#3 - Mart 21 2008, 15:11:59

kadın 7 yıl aynı yatakta yattığı insanın erkek olmadığını anlamadıysa gitsin vursun kendisini (6)
#4 - Mart 21 2008, 15:17:14

Aklıma 1001 tane soru geldi.
Sorulacak gibi değil, neyse. (6)

Aynen Valla, beynim soru isareti dolu... (6)

Ama o 1001 tane sorunun tek mantikli cevabi: kadin yalan söylüyor. :öff
#5 - Mart 21 2008, 15:43:19
« Son Düzenleme: Mart 21 2008, 15:44:25 Gönderen: Yildiz »
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

bu kadarda oLmazki canım :D  vaLLa anLamadıysa atsın kendisini !  :muhah
#6 - Mart 21 2008, 17:17:00
Şimdi ister dursun ister dönsün dünya
Hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya
sönsün tüm mumLar bitsin sevgiM
ister dursun...ister dönsün dünyaa !..

ben hayaTı çeVrimdıŞı yaŞıyoruM haYat beNi enGeLLese ne oLur ki ?...

yuhh yani kadında bi mallık warmış demekki bencede kadın yalan söylüyor pis lezbiyenler nolucak:D:D xD
#7 - Mart 21 2008, 18:51:02

sürmeli çocuk

kadına bakk 7 yıl boyunca bi kadınla :Ç bu olay Türkiye de de var :ehem

bi ara yasemin bozkurt unu yazısı vardı kadın olan erkekler die,merakla okuyodum bende (6)
#8 - Mart 21 2008, 22:35:56

Amma sallamış kadın ya 7 yıllık kocanın ( ya da neyse (6) ) kadın olduğunu anlamayacaksın :S

Anlaşmış sonra da bakmış olmuyor bunu uydurmuş :D Kadın milleti işte :P
#9 - Mart 22 2008, 05:01:43

Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur.   Albert Einstein.

depresif

Tıbben kadın olmak ayrı birşeydir. Erkek görünümlüdürler. Erkek organlıdırlar. (:p) Ama mesela rahimleri vardır veya yumurtalıkları vardır.. Dıştan bakan anlamaz işin aslını. Karısı da anlamaz sanırım. (6) İşte böyle birine tıbben kadın denilebilir. En azından ben böyle biliyorum. Görmüştüm bir defa. Ablamın yanına gitmiştim hastaneye. Ablam göstermişti bak bu adamın rahmi var diye. :Ç Ama bu durum garip. Eski fotoğraflardan anladıysa kadın görünümlü oluyor demek. Hadi kadın görünümlüyse 7 sene aynı yatakta sen nasıl anlamadın be kadın? Travesti olsa yine anlarsın. Çözemedim bu işi. :p Neyse görüşürüz. :p
#10 - Mart 25 2008, 19:30:22

hahaha:):) ilginc
#11 - Mart 25 2008, 19:54:01
www.askimchat.net

/server irc.askimchat.net    dostlugun ve arkadasligin tek adresi

depresif

Var bu işte bir ***. Ben çözemediysem.. :p
#12 - Mart 25 2008, 19:58:27

''Kadın akılsızmış.. (6)''
''Yuh be nasıl farketmemiş''
--
vs gibi basit cevaplardan ziyade üstün bir değerlendirme yapasım geldi =P

Şimdi tamam bunlar normal evlendi. Oraya kadar sorun yok . .
Hadi ilk hafta kadın kızlık korkusuna ''ı ıh omas'' dedi.. 2. hafta ''korkumu yenmez lazım'' dedi.. 3. hafta ''tama söz haftaya olur'' dedi..
Ee 4. hafta geldi çattı... Erkek olsa idi eğer ibrenin 180'i bulması lazım.. Kiliseye kapanmış rahip olsa dayanamaz vesselam (6)
Demek ki o işin olduğu esnada koca vasfındaki karı, karısının gözlerini bandajlayarak 7 yıl kandırmış . . Fantezi ayağına 7 yıl lez lez takılmışlar ..
7. yıl gelmiş çatmış ve karısı demiş ki ''Hayır illaki görcem'' .. İşte o zaman işin asıl yüzü ortaya çıkmış ve boşanmışlar. .
--

Daha mantıklı yoran buyursun (6)
#13 - Mart 25 2008, 20:08:50
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

night

Bence bunlarin ikiside Lez. Gecinemedikleri icin birbirlerini sucluyorlar  : )
mantıklı (6)
#14 - Mart 25 2008, 21:35:22

poison_black!!

Bence kadın yalan söylüyor :D
#15 - Mart 25 2008, 21:36:37

Tıbben kadın olmak ayrı birşeydir. Erkek görünümlüdürler. Erkek organlıdırlar. (:p) Ama mesela rahimleri vardır veya yumurtalıkları vardır.. Dıştan bakan anlamaz işin aslını. Karısı da anlamaz sanırım. (6) İşte böyle birine tıbben kadın denilebilir. En azından ben böyle biliyorum. Görmüştüm bir defa. Ablamın yanına gitmiştim hastaneye. Ablam göstermişti bak bu adamın rahmi var diye. :Ç Ama bu durum garip. Eski fotoğraflardan anladıysa kadın görünümlü oluyor demek. Hadi kadın görünümlüyse 7 sene aynı yatakta sen nasıl anlamadın be kadın? Travesti olsa yine anlarsın. Çözemedim bu işi. :p Neyse görüşürüz. :p

Bayan NöröLOg Hemen Yazmış Reçeteyi :D .  7 Yıl aynı Yatakta Kalınır Mı  Beah :kop

#16 - Mart 25 2008, 21:43:00
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

7 yil az buz degil arkadaş  7 dk'da ANlar Insan Bunu :Ç
#17 - Mart 25 2008, 23:53:53
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

O kadın kendini en yakın köprüden atsın .
#18 - Mart 25 2008, 23:58:51

:kop kioptum :muhah

bütün kopma ifadeleri sizin olsun ...
bu ne biçim bir yaşam tarzı ne kopuk hayattır kardeşim bi kop git yaaa
insan hiçmi çakmaz yani 7 gün değil 7 yıl  :muhah
neyse çok gülmiyim başıma gelir mazallah sonra kalırım bööle yalıkazığı gibi  :Ç
#19 - Mart 26 2008, 00:00:52
İmza Kural Dışı

depresif

Bayan NöröLOg Hemen Yazmış Reçeteyi :D .  7 Yıl aynı Yatakta Kalınır Mı  Beah :kop

Yazarım tabi. :p Yatağı değiştirmiş olabilirler. Nerden biliyorsun aynı yatak olduğunu? :p Gerçi icraatsiz bir 7 yıl olduğu için yatağın ilk günkü sağlamlığında olmasını tahmin etmemiz normal. :p
#20 - Mart 26 2008, 11:54:15

#21 - Mart 26 2008, 12:16:11
İmza kural dışı.

Şükürler olsun ki biri aydınlatmış şu insanları.
Yoksa iki saat embriyoloji anlatıp durumu açıklamak zorunda kalacaktım.
#22 - Nisan 01 2012, 00:26:53
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.