Alternatifim Cafe

Biri size aşık olduğunu söylese ve siz onu sevmeseniz tepkiniz nasıl olurdu??

Discussion started on İtiraflar

biri gelipte size aşık olduğunu söylese ve siz ona karşı arkadaşlıktan öte bişey hissetmeseniz tepkiniz nasıl olurdu doğrusu mrk ettim :4
ben kimsenin kalbini kırmak istemem o yüzden düsgün bi şekilde ona sevdiğim başka birisinin olduğunu veya ona karşı bişey hissetmediğimi söylerim ve beni unutması için ona yardım ederim :)
eğer sevdiğim yoksada onu arkadaş olarak gördüğüm için teklifini kabul etmezdim  :)

biraz karışık bi konu oldu ama cvplarınızı mrk ettim  :4

bi arkadaşımın başında aynı olay var ve napcağını bilmio benim söylediklerimde kar etmiyo  :agla
#1 - Mart 30 2006, 22:49:46
« Son Düzenleme: Mart 30 2006, 22:50:45 Gönderen: prenses_91 »
Yalnızlık Derin Bir Sancı Şimdilerde Yüreğimde..

Fenerli-cadi

wallla bende senin yaptigin gibi yapardim baskasini sevdigimi ve onu sadece arkadasim olarak gördügümü sölerdim :D
#2 - Mart 30 2006, 23:55:01

daniel7226

ben gayım derım  :kop :kop :kop :kop
#3 - Mart 31 2006, 01:49:04

:kop :kop  cidden iyi fikir..!  :okey

ben de ona o gözle bakmadığımı ama yine de bana bunu söylediği için mutlu olduğumu üzülmemesini ve eğer isterse beni sadece bir arkadaş olarak kabul edebileceğini söylerim.eğer baya aşıksa ve ısrar ederse NegativE'in cevabını veririm  :kop
#4 - Mart 31 2006, 15:34:48

yalan söylemeye gerek yokki..ama ben seni sevmiyorum demek,çok ağır kelime olduğyu için hiç bi şey demezdim.o da ilgilenmediğimi anlardı...
#5 - Mart 31 2006, 15:56:57
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

bu benim başıma birden fazla kez geldi. ama bende birisini kırmayı hiç sevmediğim ve sevgisine saygı duyduğum için arkadaş kalalım derdim ve ilgilenmediğim için zaten benden soğurdu... Bence böle yap derim...
#6 - Mart 31 2006, 16:02:40

sdce...

ama tabi böle bi şe sölendikten sora ne kadar çabalasanda arkadas kalınmaz o ayrı..  ;)
#7 - Mart 31 2006, 16:08:40
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

Hepimiz insanız sonuçta!Ona onu incitmeyecek bi şekilde ondan hoşlanmadığımı ve bazı şeylerin armızda yaşanamayacağını anlatırdım!
                                                                    (a)
#8 - Mart 31 2006, 17:06:55

Biz ayrı dünyaların insanlarıyız  :artis
#9 - Mart 31 2006, 17:07:26
« Son Düzenleme: Mart 31 2006, 17:09:16 Gönderen: yellow baby »
Viking's

Fenerli-cadi

Biz ayrı dünyaların insanlarıyız  :artis

en güzel cvp istee buuuuuu :4
#10 - Mart 31 2006, 23:24:48

kibarca ona sölemeye çalışırdım onu kırmadan!!çnkü seven kalbler hassas olur :4
#11 - Mart 31 2006, 23:37:45
İmza Kural Dışı

walla cvplar çok güsel ama NegativE nin cevabı daha bi güsel olmuş  (6)
#12 - Nisan 01 2006, 10:55:42
Yalnızlık Derin Bir Sancı Şimdilerde Yüreğimde..

walla bende onunla sadece ve sadece arkadaş olabileceğimizi söylerdim
#13 - Nisan 15 2006, 00:01:22
Senden başkasının sesi değmesin diye kulaklarıma, sağır dakikaların koynuna bıraktım kendimi..
Başka gözler değmesin diye gözlerime,kör bakışların lekesizliğine sığındım..

biraz zaman derdim yanından giderdim hemen ertesi günü başkasını gönderir sevmediğimi sölerdim çünkü yüzüne karşı konuşamam üzerim diye (6)
#14 - Nisan 15 2006, 00:19:17
HERGÜN YAŞAM GÜCÜNÜ ALIRKEN SENDEN
 OLURYA ECEL  GELİR GÖÇERİM BU ALEMDEN
    UFAK BİR FISILTIYLA YETERKİ SESLEN NAMERTİR
       SESİNİ ÖBÜR DÜNYADAN DUYUP TA GELMEYEN
                      <<<<<SeRsErİ>>>>>                                 (6) (6) (6)

:kop :kop  cidden iyi fikir..!  :okey

ben de ona o gözle bakmadığımı ama yine de bana bunu söylediği için mutlu olduğumu üzülmemesini ve eğer isterse beni sadece bir arkadaş olarak kabul edebileceğini söylerim.eğer baya aşıksa ve ısrar ederse NegativE'in cevabını veririm  :kop
1. disaster_girl, jnms senn negative in verdii cevabı wermen bi tek sana soran diil çevredekilerinde tepkisini almana yol açar!!bnce bi daha düşün :kop :kop :muhah
2. onu sevdii için suçlayamm ayrıca kalbini de kıramm..bu yüzden en ii olan onu en yakın arkim dostum gibi kabul etmek olur..çünkü zamanla bni unutacaktır..
#15 - Nisan 15 2006, 00:23:57
İmza kural dışı.

bende arkadaş kalmayı tercih ederim
ama nedense karşı taraf arkadaş kalamıyo
sanki onun düşmanıymışsın gibi davranıo
en iyi dostlarımdan birini böyle kaybettim iyi bilirim
#16 - Nisan 15 2006, 09:47:16
sonsuzluk önümdeydi hep ama gidemedim senden uzağa

git işine derim....
#17 - Nisan 15 2006, 21:35:19
Dokunduğunda yaşarsın mutluluğu,
O an gökyüzü senindir,ruhunsa ebediyetin

böyle bişey zaten bi kaçkez başıma geldii..tepki vermem nazikçe redderderim yaniiii öyle yaptım zateen...ama eğer uzatırsa ve ısrar ederse işte o zaman sinir oluyoruuumm  :muhah 
#18 - Nisan 17 2006, 11:22:28
Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyen insan, yeni okyanuslar keşfedemez....

Onu kırmamak için elimden gelen herşeyi yaparım. Bu zamana kadar hep böle yaptım. Kalp kırmak hiç ii bişi değil.
#19 - Nisan 17 2006, 11:31:34
Bir kentin içinde görünmez adam kırılmış kalbiyle durmadan anlattı kendini nefes almadan dur durak tanımaz ahh bu adam...
www.myspace.com/emre_

Onu incitmeden söylediklerine saygı duyarım ve derdimki..bak şimdi ben birini seviyorum seni beni seviyorsun seni seven biride seni sevenide var yani insanın her istediği olmuyor kader kısmet..

:)
böle diek en iisi ondan sonra karşıdaki de anaaa delirmiş bu diip kaçsın güzel fikir (6)
#20 - Nisan 17 2006, 13:47:06
İçimde ikinci bir insan gibidir ; Seni sevmek saadeti...

off, çok kötü bi durum  :öff
#21 - Nisan 17 2006, 13:54:47
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

Bu mesajlardan doğacak her türlü sorun ilgili kişiyi ilgilendirir.
AlternatifimCafe

sevgilim var derdim  :hih
#22 - Nisan 17 2006, 16:16:12
Rap sadece küfür etmek deil içindeki nefreti sözlere dökmektir...

bu  benm başıma geldi bi iki kez karşımdakini aman kırmayım fln demem hiç çünkü daha sonra daha çok kırılıolar bi kere düştüm bu hataya herşeyi anlatmak böle bişe olamayacagını sölemek we isterse aark kalablcegimizi sölemek daha ii oluyo ama dikkatli olmak lazım bazıları arklıga izin wermenizi fırsat bilip işi istedigi boyuta ulaştırmaya çalışablyo buda sizi zora sokar. bi ark böle bü durumda olmicagını açıklayıp ark kalmayı önerdiğini sölediği halde bi kıza hatta 2 kıza seviom seni demişti KIRMAKTAN KORKMUŞ! bi de kızlar KUZENDİ ortalık karışmıştı sakın böle bi hataya düşmeyin çok ah alırsınız
(baya yazmışım :hih )
#23 - Nisan 17 2006, 16:28:56

walla sewilmek hoş bşi hoşuma gider kırmadn ondan hoşlnmadıımı anlatrm hep böle yptım
#24 - Nisan 18 2006, 08:49:51

kalbini kırmayacak şekilde onu sevmediğimi açıklardım
#25 - Nisan 21 2006, 18:41:40

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.