Alternatifim Cafe

Oral seksin değil aşkın meyvesi

Discussion started on Magazin

Angela Ermakova, Boris Becker ile yaşadığı "beş dakikalık aşk"ın perde arkasını anlatıyor.


Rus asıllı melez manken Angela Ermakova, 1999 yılında ünlü tenisçi Boris Becker ile yaşadığı beş dakikalık aşkın perde arkasını, 320 sayfalık kitapla dünyaya duyurdu. "Bir Nefeste" başlığını taşıyan kitabın kapağında Ermakova’nın, Becker’den olan kızı Anna ile büyük bir resmi göze çarpıyor.

Yıllardır dünya magazin basınının dilinde dolaşan ve Becker’e milyonlarca dolarlık fatura ödeten macera özetle şöyle:

Paspaslar arasında aşk: Becker, barda içkisini yudumlarken ben kız arkadaşlarımla masada oturuyordum. Sonra bakıştığımızı fark ettim. Yanına gittiğimde, ikimizin de birbirimizi istediğini anlamıştım. Barın tuvaleti istikametinde, bir köşede temizlikçilerin kullandığı geniş bir dolap gözümüze ilişti. İşte orada, paspaslar arasında Becker ile bayat bir seks değil, birkaç dakika sürmüş olsa bile gerçek aşk ilişkimiz oldu.

Sperm çalmakla suçlandım: Nobi Bar’daki birlikteliğimizden sonra, Becker ile uzun süre görüşmedik. Ancak karnım şişmeye başlayınca, foyam ortaya çıktı. Arkadaşlarım çocuğun kimden olduğunu sormaya başladı ve ben çok yakın saydığım tanıdıklarıma, babanın Becker olduğunu itiraf ettim. Birileri bu sırrı tutamadı ve konu basına yansıdı.

Esmer annenin sarışın çocuğu: Derken planlanan doğum anı geldi. Sabah gittiğim hastanede kızım Anna’yı gece yarısına doğru doğurabildim. Ben karma bir ailenin kızıyım. Bir köküm Afrika’da, diğeri Rusya’da. Mavi gözlü, sarışın bebeği getiren hemşire, bana acırcasına, "Merak etmeyin, doğumdan hemen sonraki renkler kalıcı değil. Birkaç ayda size daha fazla benzeyecektir" dedi.
(Hürriyet)
#1 - Ağustos 18 2007, 15:57:25
İmza kural dışı.

vayssss bee
#2 - Ağustos 18 2007, 19:52:35
Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı
 paşa gönlüm ister sewerim zorlama ister sewdiririm ugraşma hee diceksinki nereye kadar bu havalar;kim takar dewran dönene kadar..

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!
 ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..   http://www.resimekle.gen.tr/files/43mev9rly7ch9enalhbo.jpg

amcam cocugu koymuş  (6)
#3 - Ağustos 18 2007, 19:59:21
"Benim hayatta yegane fahrim, servetim Türk'lükten başka bir şey değildir."
''M.Kemal Atatürk''

ne aŞkmıŞ bee.. :P
#4 - Ağustos 18 2007, 20:02:11
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.